Robert Janowski
East News

Robert Janowski ma problemy ze zdrowiem! "Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie"!

Robert Janowski
East News

 

Robert Janowski był w szpitalu! Takie wiadomości zostały przekazana na gali "Lwice Biznesu", gdzie w hotelu Mercure w Warszawie dziennikarz miał odebrać nagrodę. Nie pojawił się na scenie, a organizatorzy zdradzili, że przebywa w szpitalu. Zobaczcie, co na ten temat powiedziała żona Janowskiego...

 

Zobacz: Robert Janowski wróci do telewizji? Zobacz, co powiedział o swoich planach i... "Jaka to melodia?"!

 

Niepokojące wieści na temat stanu zdrowia Roberta Janowskiego...

 

Podczas gali „Lwice Biznesu” nagrodę dla pary odebrała Monika Janowska. Jednak zanim żona dziennikarza weszła na scenę, w jego imieniu kilka słów wyjaśnienia powiedziała organizatorka. Jak podaje magazyn „Na żywo” Ilona Adamska wyznała:

 

Znamy się kilka miesięcy, ale już zdążyłam przekonać się, jak dobrymi są ludźmi. Niestety nie ma dziś z nami Roberta, gdyż jest w szpitalu - powiedziała organizatorka, a jej słowa cytuje "Na żywo".

 

Monika Janowska zdradziła "Na żywo", że „Robert nie był w stanie pojawić się na ceremonii, gdyż musi wypocząć”. Sprawa wydaję się dosyć poważna, w końcu Janowski spędził w szpitalu aż dwa tygodnie. Aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień w końcu do całej sytuacji odniósł się dziennikarz i na swoim Facebooku napisał:

 

Już w domu 🌞 Ufff!!! Ale od początku...🙂
Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie 😔 Nie wrzucałem zdjęć ,,z kroplówką", choć to bardzo modne ostatnio😉Ech, nigdy za modą nie nadążałem 😅Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali 😃Dziękuję Mediom, że pomimo domysłów, nie ,,zrobili" z mojej choroby ,,światowego wydarzenia na miarę walki z klimatem"  - szczerze wyznał Janowski.

 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Robert Janowski po odejściu z programu "Jaka to melodia?"

Robert Janowski poprowadzi nowy program?
Facebook

Robert Janowski

Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!

Więcej na temat Robert Janowski
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40