Żona Roberta Janowskiego w szpitalu
ONS
Newsy

Psychofanka Roberta Janowskiego grozi jego żonie Monice: "Zabiję ją, zlikwiduję, obleję kwasem"!

Psychofanka Roberta Janowskiego grozi jego żonie Monice: "Zabiję ją, zlikwiduję, obleję kwasem"!

Dramat Roberta Janowskiego i jego żony, Moniki Głodek, nadal trwa. A wszystko z powodu psychofanki, która prześladuje już ich od 4 lat. Sytuacja jest coraz poważniejsza. Niedawno Głodek trafiła do szpitala. Okazuje się, że stalkerka nie dała im spokoju nawet w święta. Wciąż pojawia się pod ich domem, a nawet grozi Monice śmiercią!

"Jaka to melodia": Rafał Brzozowski o konflikcie z Robertem Janowskim. "Ja zapraszałem go do programu"

Żona Janowskiego w niebezpieczeństwie!

Historię Roberta Janowskiego opisuje "Na żywo". Brzmi to naprawdę groźnie! Niestety, policja ani żadne inne organy nie chcą pomóc rodzinie. Prezenter TVP 1 boi się o życie bliskich i jest zawiedziony, że od 4 lat nie może rozwiązać problemu:

Cztery lata wysłuchiwania obelg, życia w strachu o bliskich to za mało, żeby przerwać ten koszmar? Trzeba czekać, aż dojdzie do tragedii, żeby odpowiednie organy zaczęły działać - mówi Janowski.

Stalkerka grozi śmiercią żonie muzyka, Monice. W SMS pisze: "Zabiję ją, zlikwiduję, obleję kwasem”. W Wigilię pojawiła się pod ich domem i zadzwoniła na domofon:


Ty k...., powiedz mojemu Misiakowi, że czekam na dole - usłyszała w słuchawce.

Kobieta przyszła również pod gmach Polskiego Radia, gdzie Janowski miał nagranie. Psychofanka miała zgłosić się na badania psychiatryczne, ale do tej pory tego nie zrobiła. Czy ich dramat się skończy?

 

Zobacz także: Robert Janowski zareagował na wpadkę Agnieszki Szulim w "Na Językach". Dodał zabawną fotkę

 

Dramat Roberta Janowskiego i jego żony trwa dalej.

Robert Janowski, Monika Głodek wychodzą ze sklepu w centrum handlowym

Stalkerka prześladuje ich od 4 lat.

Robert Janowski, Monika Głodek
AKPA

Robert i Monika drżą o życie!

Robert Janowski
AKPA

Robert Janowski, Monika Głodek wychodzą z centrum handlowego z zakupami
Newsy
Robert Janowski z żoną Moniką na zakupach świątecznych. ZDJĘCIA
Robert Janowski z żoną Moniką na zakupach świątecznych. ZDJĘCIA
Żona Roberta Janowskiego w szpitalu
ONS
Newsy
Żona Roberta Janowskiego w szpitalu! Psychofanka gwiazdora grozi jej śmiercią
Żona Roberta Janowskiego w szpitalu! Psychofanka gwiazdora grozi jej śmiercią

Żona Roberta Janowskiego , Monika Janowska jest w szpitalu! A to wszystko przez psychofankę gwiazdora TVP, która od 4 lata zatruwa mu życie. Kobieta, która została skazana przez sąd za nękanie Roberta, wciąż pojawia się pod ich domem. I grozi Monice śmiercią! Żona Roberta Janowskiego w szpitalu! Jak podaje "Na żywo" choroba Moniki może być spowodowana ogromnym stresem. Na początku żona Roberta mocno schudła, dokuczały jej zawroty głowy. Lekarz zadecydował o hospitalizacji. Na złe samopoczucie Janowskiej złożyło się kilka spraw. Po pierwsze - była małżonka Roberta, Katarzyna Dańska wciąż wytacza parze nowe procesy sądowe . Po drugie - psychofanka gwiazdora nie daje im spokoju.   Niedawno Robert wystąpił w warszawskim Multikinie na Ursynowie. Zaśpiewał tam m.in. z córką Tolą. Piosenkę "Może zmieni się czas na lepsze" zadedykowali leżącej w szpitalu Monice. Na koncercie pojawiła się stalkerka Janowskiego. Pomimo zakazu sądowego, wciąż nęka parę. Przychodzi pod ich dom oraz grozi Monice, że ją "zabije, zlikwiduje, obleje kwasem". Żeby nikt jej nie rozpoznał, przefarbowała się na blond. Na szczęście ochrona szybko zareagowała i wyprowadziła ją z koncertu. Jeśli na widowni byłaby Monika, groziłoby jej spore niebezpieczeństwo.   Mamy nadzieję, że niedługo sytuacja się uspokoi. Monice życzymy dużo zdrowia.   Zobacz także: Janowscy o kulisach "afery futrzanej". Ich rodzina przeżywała prawdziwy koszmar   Występ Roberta i Toli w Multikinie   Robert Janowski z żoną Moniką Janowską      

Robert Janowski i Monika Głodek w Vivie!
ONS
Newsy
Janowscy o kulisach "afery futrzanej". Ich rodzina przeżywała prawdziwy koszmar
Gwiazdor tłumaczy się z pamiętnego oświadczenia

Dwa lata temu polskie media żyły wielką aferą z udziałem żony Roberta Janowskiego .  Monika Janowska , wówczas Głodek, według doniesień amerykańskiej policji, ukradła torbę futer z przeceny z eleganckiego butiku, by później sprzedawać je w Polsce. Prezenter wydał wtedy oświadczenie, w którym poinformował o rozstaniu z partnerką. Przypomnijmy: Janowskiemu jest wstyd! Rozstaje się z Moniką Głodek Na szczęście sprawa szybko się wyjaśniła - Głodek została uniewinniona, a Robert wrócił do ukochanej. Ich ślub był jednym z najważniejszych wydarzeń minionego roku. Dziś szczęśliwi małżonkowie próbują zapomnieć o skandalu, który negatywnie odbiła się na ich rodzinie. Prezenter w rozmowie z "Vivą!" tłumaczy się, dlaczego zdecydował się wydać takie oświadczenie tuż po wybuchu "afery futrzanej" : Z uwagi na dobro dzieci. Córki chciały mieszkać z nami, trzeba było to formalnie sądownie przeprowadzić. Takie są procedury, chcieliśmy im oszczędzić cierpienia. Chodzą do szkoły, mają swoich znajomych, to była nagonka na nas i nasz dom . Paprazzi pod blokiem, codziennie kilka kłamliwych artykułów - trzeba było to przerwać. To oczywiście smutne i niesprawiedliwe, bo przez rok czytasz jakieś wyssane z palca informacje i nagle dociera do ciebie, ze to o tobie. I nie bardzo możesz zareagować, bo nikt cię nie pyta o prawdę, prawda się nie sprzedaje. Byłem na przemian wściekły i załamany. - przyznaje artysta Monika Janowska przyznaje, że to razem z mężem podjęła decyzję o wydaniu takiego komunikatu: Oświadczenie wydał Robert, bo dotyczyło jego dzieci, ale decyzję podjęliśmy wspólnie. To było wtedy jedyne wyjście, żeby oszczędzić dziewczynki. Tylko to się liczyło. Ale oczywiście dziennikarze z bulwarówek musieli i do tego dopisać swoją historię: że wyrzucił mnie z domu, a rzeczy wysłała kurierem, że się odciął, bo ratuje...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner