Robert Janowski w Jaka to melodia  - ile zarabiał?
Eastnews

Robert Janowski zostaje w "Jaka to melodia"? Menadżerka Janowskiego: „To plotki". Mamy OŚWIADCZENIE!

Robert Janowski w Jaka to melodia  - ile zarabiał?
Eastnews

Robert Janowski wciąż nie podpisał porozumienia z władzami TVP w sprawie dalszego prowadzenia "Jaka to melodia?"! Dziś rano branżowy portal Wirtualnemedia.pl zamieścił nieoficjalne informację, że dziennikarz jednak poprowadzi kolejną edycję muzycznego programu. Jak informacje o rzekomym porozumieniu prowadzącego z TVP skomentowała jego menadżerka?

 

Robert Janowski nie zniknie z TVP

Kilka tygodni temu Robert Janowski wydał oświadczenie w którym zapewniał swoich fanów, że nie "podpisze się pod prowizorką"  przyznając, że wciąż nie ma jego podpisu pod porozumieniem z władzami Telewizji Publicznej.  Ostatnio jednak w mediach pojawiły się doniesienia, według których Janowski jednak poprowadzi kolejną edycję "Jaka to melodia?". Portale Pudelek.pl, a za nim Wirtualnemedia.pl donosiły, że dziennikarz pozostaje prowadzącym show TVP.

Jak komentuje to żona i równocześnie menadżerka Roberta Janowskiego - Monika Janowska?

Bardzo nas cieszy nie słabnące zainteresowanie programem "Jaka to melodia", ale muszę zdementować ostatnie plotki o rzekomym porozumieniu Roberta z TVP. Robert Janowski nie jest pracownikiem TVP i nic nie zapowiada, że nim zostanie. Na razie prawdą jest, że wciąż prowadzone są rozmowy z Media Corporation i nie wykluczamy, że umowa między TVP a producentem zostanie przedłużona. Dopiero wtedy będzie można stwierdzić, czy Robert poprowadzi "Melodię", ale wyłącznie jako pracownik Media Corporation a nie  TVP. Na dzisiaj nie ma jednak jeszcze żadnych podpisów, a to jest dla nas priorytetowe i wiążące - przyznała Monika Janowska w oświadczeniu dla Party.pl. 

Czekamy więc na finał rozmów Roberta Janowskiego z władzami TVP! 

 

Zobacz także: Robert Janowski odszedł czy nie odszedł z programu? „Jesteśmy zdezorientowani”, mówi jego menadżerka

 

Wciąż nie wiadomo czy Robert Janowski zostanie w "Jaka to melodia?".

Robert Janowski odchodzi z TVP i Jaka to melodia

 

Menadżerka dziennikarza skomentowała medialne doniesienia.

Robert Janowski

Więcej na temat Robert Janowski Jaka to melodia
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36