Robert Janowski w Jaka to melodia  - ile zarabiał?
Eastnews

Robert Janowski zostaje w "Jaka to melodia"? Menadżerka Janowskiego: „To plotki". Mamy OŚWIADCZENIE!

Robert Janowski w Jaka to melodia  - ile zarabiał?
Eastnews

Robert Janowski wciąż nie podpisał porozumienia z władzami TVP w sprawie dalszego prowadzenia "Jaka to melodia?"! Dziś rano branżowy portal Wirtualnemedia.pl zamieścił nieoficjalne informację, że dziennikarz jednak poprowadzi kolejną edycję muzycznego programu. Jak informacje o rzekomym porozumieniu prowadzącego z TVP skomentowała jego menadżerka?

 

Robert Janowski nie zniknie z TVP

Kilka tygodni temu Robert Janowski wydał oświadczenie w którym zapewniał swoich fanów, że nie "podpisze się pod prowizorką"  przyznając, że wciąż nie ma jego podpisu pod porozumieniem z władzami Telewizji Publicznej.  Ostatnio jednak w mediach pojawiły się doniesienia, według których Janowski jednak poprowadzi kolejną edycję "Jaka to melodia?". Portale Pudelek.pl, a za nim Wirtualnemedia.pl donosiły, że dziennikarz pozostaje prowadzącym show TVP.

Jak komentuje to żona i równocześnie menadżerka Roberta Janowskiego - Monika Janowska?

Bardzo nas cieszy nie słabnące zainteresowanie programem "Jaka to melodia", ale muszę zdementować ostatnie plotki o rzekomym porozumieniu Roberta z TVP. Robert Janowski nie jest pracownikiem TVP i nic nie zapowiada, że nim zostanie. Na razie prawdą jest, że wciąż prowadzone są rozmowy z Media Corporation i nie wykluczamy, że umowa między TVP a producentem zostanie przedłużona. Dopiero wtedy będzie można stwierdzić, czy Robert poprowadzi "Melodię", ale wyłącznie jako pracownik Media Corporation a nie  TVP. Na dzisiaj nie ma jednak jeszcze żadnych podpisów, a to jest dla nas priorytetowe i wiążące - przyznała Monika Janowska w oświadczeniu dla Party.pl. 

Czekamy więc na finał rozmów Roberta Janowskiego z władzami TVP! 

 

Zobacz także: Robert Janowski odszedł czy nie odszedł z programu? „Jesteśmy zdezorientowani”, mówi jego menadżerka

 

Wciąż nie wiadomo czy Robert Janowski zostanie w "Jaka to melodia?".

Robert Janowski odchodzi z TVP i Jaka to melodia

 

Menadżerka dziennikarza skomentowała medialne doniesienia.

Robert Janowski

Więcej na temat Robert Janowski Jaka to melodia
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49