Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - urodziny Urodziny Ani i Roberta Lewandowskich - urodziny Ani Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich Kuba Wojewódzki na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - urodziny
Padła konkretna kwota!
1/6
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - urodziny

 

Anna i Robert Lewandowscy odnieśli niebywały sukces nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Małżeństwo nie chce jednak gromadzić fortuny tylko dla siebie. Lewandowscy znani są ze swojej hojności oraz wrażliwości na krzywdę drugiego człowieka. Wielokrotnie organizowali akcje, które miały na celu wsparcie potrzebujących osób. Często pomagali też po cichu, bez obnoszenia się z tym w kolorowej prasie. Tym razem jednak o ich pięknej akcji mówi każdy. Dzięki zorganizowanej imprezie urodzinowej, która miała charakter charytatywny, udało im się bowiem zgromadzić imponującą kwotę! Na co przeznaczyli zebrane pieniądze? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Anna Lewandowska w poruszającym wpisie złożyła mężowi urodzinowe życzenia!

2/6
Facebook

 

Anna i Robert Lewandowscy: na co przeznaczyli pieniądze z urodzin?

 

Anna i Robert Lewandowscy poprosili swoich gości, żeby nie przynosili im prezentów na ich 30. urodziny. Małżeństwo chciało, aby przeznaczyli one pieniądze na wskazany cel. Okazuje się, że zebrana kwota trafiła do Centrum Zdrowia Dziecka, o czym możemy przeczytać na fanpage'u placówki.

 

- Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wykorzystali swój bal urodzinowy, by zebrać pieniądze i po raz kolejny wesprzeć nasz Instytut 🎂 Poprosili swoich gości o przekazanie datków na Klinikę Neurochirurgii IPCZD 👏Na chwilę obecną z balu Ani i Roberta wpłynęło 131 950 zł i 5 000 euro. Kolejne środki nadal wpływają ❤️😍❤️Dziękujemy !!! - czytamy w komunikacie, który został opatrzony wzruszającymi zdjęciami z wizyty Ani i Roberta w CZD.

 

3/6
Urodziny Ani i Roberta Lewandowskich - urodziny Ani

 

To nie pierwszy raz, kiedy Anna i Robert Lewandowscy wsparli Centrum Zdrowia Dziecka. Kilka miesięcy temu para przeznaczyła aż pół miliona złotych na odbudowę oddziału rehabilitacji, który częściowo został zniszczony przez nawałnicę w październiku 2017 roku. Teraz, z pomocą gości, wśród których nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet, po raz kolejny udało im się pomóc CZD. Kto pojawił się na imprezie Lewandowskich? Zobaczcie kolejne slajdy! 

4/6
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich

 

Urodziny Lewandowskich: kto był zaproszony?

 

Na imprezie, która odbyła się w Warszawie w budynku DESY przy ul. Pięknej, pojawili się nie tylko bliscy Lewandowskich, ale także gwiazdy z pierwszych stron gazet, z którymi para utrzymuje dobre relacje. Wśród gości wypatrzeć można było między innymi Martynę Wojciechowską w towarzystwie swojego partnera, Przemka Kossakowskiego

5/6
Kuba Wojewódzki na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich

 

Na imprezę przybył także Kuba Wojewódzki, który trzymał w ręce pokaźny bukiet róż. Być może to właśnie on okazał się być najbardziej hojnym z ofiarodawców :) 

6/6
Paulina Sykut z mężem na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich

 

Na imprezę przybyła także Paulina Sykut-Jeżyna wraz ze swoim mężem. Gwiazda Polsatu w rozmowie z party.pl zdradziła, że jeszcze nigdy nie była na tak fantastycznym przyjęciu urodzinowym! To musiała być naprawdę niezapomniana zabawa. W dodatku przyświecał jej bardzo szczytny cel. Gratulujemy! :)