Rihanna podczas tegorocznego Fashion Week w Paryżu jest obecna niemal na wszystkich najważniejszch pokazach i mocno zaskakuje swoimi stylizacjami, które zostaną zapamiętane na długo. Tym razem piękna Barbadoska postawiła na niebieski kombinezon od Stelli McCartney, który podkreśla ciążowe kształty piosenkarki. Ten look wywołał niemałe kontrowersje... Jak oceniają go fani artystki?

Reklama

Rihanna znów eksponuje brzuszek i mocno szokuje stylizacją!

W styczniu media na całym świecie obiegła zaskakująca informacja, że Rihanna jest w ciąży! Artystce przez wiele miesięcy udało się ukrywać ciążowy brzuszek pod obszernymi stylizacjami i super modnymi bejsbolówkami. Kiedy piosenkarka i jej partner, A$AP Rocky, oficjalnie pochwalili się zdjęciami dużego już ciążowego brzuszka, sytuacja całkowicie się zmieniła! Rihanna zdecydowała, że nie zamierza ukrywać ciążowych krągłości i mocno eksponuje je w każdej stylizacji. Ogromne emocje wywołała stylizacja gwiazdy, w której pojawiła się na pokazie Diora. Czarna przezroczysta halka założona w marcu sprowadziła na Rihannę falę krytyki. Niektórzy internauci pisali wprost, że naraża zdrowie dla modnego wyglądu.

Teraz Barbadoska znów zaskoczyła w dopasowanej stylizacji, a w sieci po raz kolejny zawrzało. Neonowy kombinezon od Stelli McCartney podkreślił ciążową figurę Rihanny, a internauci pytają czy gwiazda do porodu będzie wybierała same tak ekstremalne stylizacje?

Rihanna upewnia się, że wszyscy macie dość jej zdjęć w ciąży

Dziewczyno, czy kiedykolwiek zakryłaś ten brzuszek?

Mommy Sharkkkkk do dodo

Instagram / @badgalriri

Zobacz także: Rihanna w prześwitującej halce na pokazie Diora na Tygodniu Mody w Paryżu!

Co ciekawe na kolejnym zdjęciu Rihanna zdecydowała się niemal zupełnie zakryć i pozuje w długich kozakach i płaszczu podszytym futerkiem, a ciążowy brzuszek jest schowany pod bluzą. Czyżby gwiazda przeczytała komentarze na temat jej przesadnego eksponowania ciążowego brzuszka? Zobaczcie sami! W której stylizacji Rihana wygląda lepiej?

Zobacz także

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama