Trwa Fashion Week w Paryżu. Na wydarzeniu pojawiają się światowe gwiazdy. Zdecydowanie największą z nich jest Rihanna! Jej najnowsza stylizacja, którą zaprezentowała na pokazie Diora, przejdzie do historii paryskiego Tygodnia Mody. Ciężarna gwiazda zdecydowała się na całkiem prześwitujący strój.

Reklama

Rihanna pokazała brzuch na Tygodniu Mody w Paryżu

W styczniu tego roku okazało się, że Rihanna jest w ciąży! Od tego czasu wokalistka zaskakuje fanów swoimi ciążowymi stylizacjami, nie zwalnia również tempa w pracy. Choć wszyscy czekają na nową płytę wokalistki, ta woli promować własną markę kosmetyków czy brylować na pokazach mody - tak jak teraz, podczas Fashion Week w Paryżu. Na francuskim Tygodniu Mody pojawili się także... Anna i Robert Lewandowscy, ale i tak to o Rihanna skradła całe show. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na jej najnowszą stylizację.

SplashNews.com/East New

Rihanna, mimo niskiej temperatury w marcu w Paryżu, postanowiła odsłonić swój spory ciężarny brzuszek. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gwiazda zdecydowała się na całkowicie prześwitującą, seksowną halkę. Całość dopełniły lateksowy płaszcz oraz kozaki.

SplashNews.com/East New
Reklama

Rihanna doskonale wie, jak przykuć uwagę. Gwiazda wkrótce pierwszy raz zostanie mamą. Jej partnerem jest znany raper, ASAP Rocky. Para na razie nie zdradza płci dziecka, chociaż fani są pewni, że będzie to dziewczynka - wszystko dlatego, że Rihanna ogłaszając ciążę, miała na sobie różowy płaszcz! Podoba Wam się jej stylówka?

Scott Garfitt/Shutterstock/Rex Fashion/East News
Reklama
Reklama
Reklama