Ricky Martin ma poważne problemy i został oskarżony o przemoc domową. Mężczyzna, z którym Ricky Martin miał wdać się w romans twierdzi, że gwiazdor znęcał się nad nim psychicznie i fizycznie. Informacje te zostały udostępnione prasie przez portorykańskie służby ścigania. Muzyk postanowił się bronić i wydał oświadczenie:

Reklama

Wydany przeciwko mnie zakaz jest oparty na fałszywych zarzutach

Głos w sprawie zabrał również jego rzecznik. Poznajcie szczegóły.

Ricky Martin oskarżony o przemoc domową

Ricky Martin przez ostatnie lata wiódł z pozoru spokojne i rodzinne życie. Gwiazdor jest ojcem czwórki dzieci, które wychowuje razem z partnerem. Odkąd w 2018 roku Ricky Martin poślubił przystojnego malarza Jwana Yosefa nic nie wskazywało na kłopoty w związku tych dwojga. Do czasu, gdy na jaw wyszły informacje o rzekomym romansie muzyka z tajemniczym mężczyzną. Według informacji podanych przez portorykańskie organy ścigania Ricky Martin dostał zakaz zbliżania się do mężczyzny. Media spekulują, że najprawdopodobniej jest to kochanek muzyka, nad którym ten miał się znęcać psychicznie i fizycznie. Gazeta "El Vocero" donosi, że Ricky Martin przez ponad pół roku spotykał się z pewnym mężczyzną. Ich znajomość zakończyła się 2 miesiące temu. Artysta miał nękać domniemanego kochanka ciągłymi telefonami oraz pojawiać się bez zapowiedzi po jego domem. Rzecznik piosenkarza zdecydował się na krótki komentarz w sprawie...

KHAP / Splash News/EAST NEWS

Zobacz także: Jennifer Lopez w gorzkim wyznaniu o swojej matce! "Strasznie nas tłukła"

Rzecznik Ricky'ego Martina zapewnia, że zarzuty przeciwko muzykowi są "fałszywe i sfabrykowane":

Zobacz także

Zarzuty przeciwko Ricky'emu Martinowi, które doprowadziły do wydania zakazu zbliżania, są całkowicie fałszywe i sfabrykowane. Jesteśmy przekonani, że gdy fakty ujrzą światło dzienne, zostanie on natychmiast oczyszczony z zarzutów- napisał w oświadczeniu.

Ricky Martin osobiście odniósł się do zarzutów. W swojej wypowiedzi na Twitterze piosenkarz kategorycznie zaprzeczył oskarżeniom.

Wydany przeciwko mnie zakaz jest oparty na fałszywych zarzutach. Odpowiem na nie przed sądem w zgodzie z prawdą i z godnością, która mnie charakteryzuje. Nie mogę ujawniać żadnych szczegółów na temat toczącej się sprawy. Jestem wdzięczny za niezliczone wiadomości z wyrazami solidarności i ogrom wsparcia - czytamy na Twitterze.

Zobacz także: Amber Heard wrobiła Johnnego Deppa? Na jaw wyszły nowe ważne e-maile! "Cała sytuacja była ustawką"

Ricky Martin pozwany o 3 miliony odszkodowania

Nad piosenkarzem zawisły w ostatnim czasie czarne chmury. To nie pierwsze poważne oskarżenie w jego stronę. Ostatnio była menadżerka muzyka pozwała go o odszkodowanie w wysokości 3 milionów dolarów. Muzyk miał nie wypłacić Rebecce Drucker należytego wynagrodzenia. Kobieta oskarżyła swojego klienta między innymi za manipulację i próbę wymuszeń podpisania umowy o zachowaniu poufności.

Pan Martin celowo i złośliwie odmówił wypłacenia Rebecce milionów dolarów prowizji, które jest jej winien - podali prawnicy kobiety.

Myślicie, że Ricky Martin jest w stanie wybronić się z oskarżeń?

Reklama

Zobacz także: Kavin Spacey został oskarżony o cztery napaści seksualne

Rex Features/East News
Reklama
Reklama
Reklama