książę William, książę Harry pogodzili się?
East News

Książę Harry opowiedział mediom o relacjach z bratem. Reakcja Williama? "Wściekł się"

książę William, książę Harry pogodzili się?
East News

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał dokument stworzony przez Toma Bradby'ego "Harry i Meghan: Afrykańska Podróż". Dziennikarz towarzyszył książęcej parze podczas jej pierwszej po narodzinach syna podróży po Afryce i miał okazje zadać jej wiele niewygodnych pytań. Spytał m.in. księcia Harry'ego jak naprawdę wyglądają jego relacje ze starszym bratem, bo nie jest żadną tajemnicą, że już od dawna mówi się o wielkim braterskim konflikcie, który miał być rzekomo spowodowany przez Meghan Markle - książę William odradzał bowiem bratu ślub z jego wybranką. Książę Harry nie zamierzał nic ukrywać przed kamerą i wyznał: 

Jesteśmy braćmi, zawsze będziemy braćmi. W tej chwili z pewnością kroczymy różnymi ścieżkami, ale zawsze będę przy nim i, jak wiem, on zawsze będzie przy mnie. Bracia miewają dobre i złe dni - powiedział Harry.

Książę Harry nie ukrywał również faktu, że z Williamem spotyka się coraz rzadziej, ale zapewnił jednocześnie, że jest to spowodowane brakiem czasu. Obaj bracia mają już swoje rodziny i to im chcą poświęcać jak najwięcej czasu. Jak na te słowa zareagował książę William? Nie był zadowolony!

Reakcja księcia Williama na słowa Harry'ego

Okazuje się, że Williamowi nie spodobał się wywiad Harry'ego. Jak donosi BBC, William przeżył słowa brata i nie krył swoich emocji.

Wściekł się - powiedział informator BBC.

Medialny informator uważa, że obecnie bracia nie są w stanie się zrozumieć - książę William ma już za sobą etap wrogiego nastawienia do prasy, natomiast Harry uważa, że skoro media zniszczyły jego matkę, to samo spotka jego żonę. 

Najgorsze jest to, że historia się powtarza - najpierw media zrujnowały jego matkę i myśli, że teraz to samo będzie z jego żoną. William widzi świat inaczej. Dawno, dawno temu on również postrzegał media jako natrętną i często wrogą siłę. Potem przekonał się, że można dobrze z nimi żyć - dodał informator.

Myślicie, że William i Harry w końcu dojdą do porozumienia? 

 

Książę Harry i książę William nie mogą ostatnio dojść do porozumienia

książę William, książę Harry są ze sobą skłóceni
East News

Książę Harry skupia się teraz na swojej żonie i synku

Meghan Markle, książę Harry w 2019 roku
East News

 

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27