książę William, książę Harry
East News

Książę Harry pierwszy raz skomentował swój konflikt z bratem! Wszystko stało się już jasne

książę William, książę Harry
East News

Od dawna mówi się o konflikcie między księciem Harrym a księciem Williamem. Bracia podobno są poważnie skłóceni, a wszystko zaczęło się od momentu, gdy książę Harry zdecydował się poślubić Meghan Markle. Do tej pory jednak książę Harry i książę William nigdy nie odnieśli się do medialnych doniesień, aż w końcu mąż Meghan zdecydował się przerwać milczenie i zareagował na plotki. Po raz pierwszy skomentował swój konflikt z bratem. Zobaczcie poniżej, co powiedział! 

Książę Harry o konflikcie z Williamem

Książę Harry zdecydował się opowiedzieć o swojej relacji z bratem w rozmowie z Tomem Bradbym, który zrealizował film dokumentalny o afrykańskiej podróży księcia i jego żony "Harry i Meghan: Afrykańska Podróż". Tom Bradby zapytał Harry'ego, czy to prawda, że nie rozmawia obecnie ze swoim bratem. Odpowiedź księcia nie pozostawia złudzeń. 

Jesteśmy braćmi, zawsze będziemy braćmi. W tej chwili z pewnością kroczymy różnymi ścieżkami, ale zawsze będę przy nim i, jak wiem, on zawsze będzie przy mnie. Bracia miewają dobre i złe dni - powiedział Harry.

Książę nie ukrywał również faktu, że z Williamem spotyka się coraz rzadziej, ale od razu wyjaśnił, że wynika to z braku czasu. Obaj bracia mają teraz swoje rodziny i to im chcą poświęcać jak najwięcej czasu.

Nie wiadomo wciąż jednak, czy Harry rzeczywiście obraził się na brata, gdy ten próbował odwieść go od szybkiego ślubu z Meghan. Jak się teraz okazuje, troska Williama wynikała z... rady jego mamy, księżnej Diany! To właśnie Diana za życia radziła Williamowi, by wziął ślub z osobą, którą zna i z którą się przyjaźni. Z pewnością podejście Diany wynikało z jej nieszczęśliwego i szybko zawartego małżeństwa z księciem Karolem. Książę Harry nie posłuchał jednak brata i nie chciał tak długo jak on czekać ze ślubem. 

 

Książę Harry i książę William już od dawna są ze sobą skłóceni

książę William, książę Harry pogodzili się?
East News

Bracia coraz rzadziej się ze sobą spotykają

książę William, książę Harry są ze sobą skłóceni
East News

Kiedyś bracia byli ze sobą zżyci 

księżna Diana, książę Karol, książę William, książę Harry na starym zdjęciu
East News

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04