Jak podają dziennikarze RMF FM Mata, najpopularniejszy obecnie polski raper, został zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków, a dokładnie 1,5 g marihuany. Jeszcze dziś artysta ma usłyszeć zarzuty - grozi mu do trzech lat więzienia. Poznajcie szczegóły!

Reklama

Raper Mata zatrzymany!

Jak podaje RMF FM do zatrzymania Michała Matczaka, znanego jako Mata, doszło wczoraj przed północą w Warszawie na Mokotowie.

W trakcie patrolowania jednej z ulic Górnego Mokotowa policjanci zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, którzy zaczęli nerwowo zachowywać się na widok radiowozu. Po pewnym czasie zaczęli szukać drogi ucieczki. Mundurowi zatrzymali ich, a po wylegitymowaniu się sami wyjęli z kieszeni woreczek z suszem - czytamy na stronie RMF FM.

Zobacz: Mata podjął współpracę z McDonald's! Co znajdzie się w jego limitowanych zestawach?

Informacje te zostały potwierdzone przez policję dla portalu Ttv.info:

Podczas rutynowej kontroli w Warszawie 21-letni mężczyzna został zatrzymany za posiadanie środków prawnie zabronionych – przekazała portalowi tvp.info mł. asp. Iwona Kijowska, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II.

Policja u Maty znalazła 1,5 grama suszu. Raper czeka na zarzuty - najpewniej usłysz je jeszcze dziś. Za posiadanie nielegalnych substancji grozi mu do 3 lat więzienia:

Zobacz także

W chwili obecnej jest osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Będą wykonywane czynności z jego udziałem - mówi Kijowska dla tvp.info.

Zobacz także: Kim jest Mata? Bije rekordy popularności!

Ojciec Maty: "Dostałem telefon z informacją, że mój syn nie żyje"

Chwilę wcześniej ojciec Maty, profesor Marcin Matczak, otrzymał wstrząsający telefon z infolinii CBA - ktoś poinformował go, że jego syn nie żyje:

Dziś około 21.00 dostałem telefon z numeru 800 808 808 (infolinia CBA) z informacją, że mój syn nie żyje. Oczywiście Michałowi nic nie jest. Po krótkim zdenerwowaniu tym telefonem uznałem, że jest on dobrym powodem, by nadal robić to, co dotychczas, tylko bardziej - pisał na swoim Twitterze Matczak.

Czekamy na dalsze informacje.

Zobacz także: Doda komentuje plotki na temat rzekomego zatrzymania przez policję! "Mam czyste sumienie"

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama