Andrzej Duda w #hot16challenge2
Youtube W Pałacu Prezydenckim

Raper który nominował Andrzeja Dudę do #Hot16Challenge2 skomentował jego głośne nagranie! Mocne słowa! 

Andrzej Duda w #hot16challenge2
Youtube W Pałacu Prezydenckim

Zeus skomentował nagranie Andrzeja Dudy, który wziął udział w #Hot16Challenge2! Raper, który sam nominował prezydenta nie ukyrwa, że nie jest zachwycony jego występem. #Hot16Challenge2 to wyzwanie, które stało się prawdziwym hitem sieci.

W akcji #Hot16Challenge2 biorą udział nie tylko muzycy, ale również dziennikarze czy pisarze. Celem tego wyzwania jest zbieranie pieniędzy na wsparcie medyków w walce z koronawirusem. Ostatnio do akcji dołączył również prezydent Andrzej Duda, który zaprezentował swoje 16 rymowanych wersów! Prezydent zaśpiewał o "ostrym cieniu mgły" i wywołał burzę w sieci. Wiele osób wykpiwało już treść prezydenckiego "rapu". Teraz jego występ skomentował również Zeus! 

Raper Zeusz o nagraniu prezydenta

Kiedy w sieci pojawiło się nagranie Andrzeja Dudy, który dołączył do wyzwania #Hot16Challenge2 popularni raperzy nie zostawili na prezydencie suchej nitki. Teraz również Zeus ocenił występ Andrzeja Dudy! Raper nie ukrywa, że nie spodziewał się, że głowa państwa zareaguje na jego nominację. Warto przypomnieć, jak brzmiało zaproszenie które wystosował Zeus... Okazuje się bowiem, że raper obok prezydenta nominował również gołębie z balkonu sąsiadki oraz japońskiego projektanta gier. 

Kochani, moje nominacje to: Joteste, Inespe ze składu RHX, Sanah, Katarzyna Bonda i prezydent Andrzej Duda oraz ex aequo gołębie z balkonu mojej sąsiadki i Hideo Kojima. Pozdro!

Teraz, kiedy okazało się, że Andrzej Duda przyjął nominację do wzięcia udziału w wyzwaniu #Hot16Challenge2 Zeus skomentował nagranie prezydenta i zdradził, czy żałuje, że swojej nominacji! 

Tłumacząc w najprostszy sposób: zbieramy pieniądze, bo rząd nie jest w stanie zapewnić tym ciężko pracującym ludziom ochrony. (…) Gdyby rządzący potrafili poradzić sobie z tą sprawą, nie byłoby potrzeby robienia takiej zbiórki - przyznaje Zeus. (...) nagranie przez prezydenta było jedynie ruchem PR-owym i z jednej strony mógłbym powiedzieć, że żałuję tej nominacji, ponieważ została ona w ten sposób wykorzystana. Z drugiej strony nie żałuję słów, jakie wypowiedziałem w moim nagraniu - dodał raper. 

Zobaczcie całe nagranie w którym Zeus komentuje głośny występ Andrzeja Dudy!

Zobacz także: Andrzej Duda wziął udział w #hot16challenge2, ale takiej reakcji chyba się nie spodziewał! Spójrzcie na te memy! 

Zeus komentuje nagranie Andrzeja Dudy.

Andrzej Duda wziął udział w wyzwaniu #Hot16Challenge2. Jego "ostry cień mgły" przejdzie do historii.

Andrzej Duda w #hot16challenge2
Youtube W Pałacu Prezydenckim

 

Więcej na temat Andrzej Duda
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48