Serial Ranczo wraca!
Facebook

"Ranczo" wróci do TVP, ale bez jednej z gwiazd!? Wiemy, kogo zabraknie!

Serial Ranczo wraca!
Facebook

O powrocie „Rancza” mówi się już od dawna. To byłaby świetna wiadomość dla fanów serialu, jednak wszystko wskazuje na to, że prace mogą ruszyć dopiero wiosną 2020 roku! Taką informację zdradziła Ilona Ostrowska, czyli serialowa Lucy. Okazuje się, że obsada „Rancza” ulegnie zmianie! Zabraknie jednej z największych gwiazd. Zobaczcie, o kim mowa i dlaczego aktorka definitywnie zakończyła współpracę z serialem „Ranczo”…

Ilona Ostrowska o pracach na planie "Rancza"!

Gwiazda serialu w jednym z wywiadów zdradziła, że zdjęcia na planie do kontynuacji "Rancza" cały czas są przesuwane. Aktorzy znają powód tej decyzji, ale nie chcą o nim mówić, a za kulisami mówi się, że najprawdopodobniej chodzi o zbyt mały budżet.

Ja też jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane z różnych powodów, które znamy, ale nie chcemy o nich mówić, natomiast mam wrażenie, że już witamy się z gąską. Już na przyszły rok, na wiosnę, proszono mnie o zatrzymanie swoich terminów, więc może się to wydarzy - zdradziła Ilona Ostrowska dla "Jastrząb Post"

Ilona Ostrowska potwierdziła swój udział w kontynuacji "Rancza". Jednak nie wszystkie gwiazdy serialu zdecydowały się na taki krok!

Ela Romanowska ostatecznie pożegnała się z serialem "Ranczo"!

Jak Informuje se.pl Ela Romanowska nie wraca już do „Rancza”. Serialowa żona Pietrka ma teraz mnóstwo nowych zobowiązań i to na nie poświęca swój czas:

Nie wiem nic na ten temat. Mnie raczej w tej produkcji nie będzie. Ja mam nowe wyzwania, zarówno w teatrze jak i poza nim, czy to w serialach, które gram czy w programach, których biorę udział. Czasami jest tak, że jakaś historia się kończy, żeby inne mogły się zacząć, z czego ja się bardzo cieszę. To był cudowny okres w moim życiu. Jola zawsze będzie w moim sercu, ale czas już jej powiedzieć "cześć" -powiedziała szczerze Ela Romanowska. 

Aktualnie to jedyna gwiazda, której definitywnie powiedziała, że nie zobaczymy jej w kontynuacji "Rancza". Jednak dopóki nie ruszą zdjęcia na planie nie poznamy ostatecznej obsady. Mamy nadzieję, że nikt więcej nie zrezygnuje!

Ranczo - quiz

Dorota Chotecka na planie serialu
Instagram

 

Więcej na temat Ranczo
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49