Ranczo
TVP
TYLKO U NAS!

"Ranczo" wraca! Ale mamy dobrą i złą wiadomość dla fanów!

Ranczo
TVP

Serial „Ranczo” zniknął z ekranów naszych telewizorów dokładnie trzy lata temu! Ale fani o nim nie zapomnieli i przez cały czas dopominali się o ciąg dalszy. I właśnie się doczekali. Tyle że „Ranczo” nie wróci do nich jako serial, ale… film fabularny. Powstał już scenariusz! Jest też roboczy tytuł „Ranczo. Zemsta wiedźm”.

Mamy nadzieję, że uda nam się wejść na plan zdjęciowy w roku 2020. Wszyscy główni bohaterowie potwierdzili swoją gotowość do pracy”, mówi kierownik produkcji Paweł Mantorski.


Jest jeden kłopot: pieniądze. Cały czas ich brakuje, ale nieoficjalnie mówi się, że film ma obiecane dofinansowanie. Dlatego Ilona Ostrowska, Cezary Żak i Paweł Królikowski zostawiają miejsce w swoich kalendarzach, by wiosną móc pracować na planie tej produkcji. Żona odtwórcy roli „Kusego” Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyznała, że dla jej męża praca jest najlepszą formą rehabilitacji po niedawnym zabiegu neurochirurgicznym. Paweł Królikowski w roku 2015 miał poważną operację tętniaka mózgu. Od tego czasu jest rehabilitowany i walczy o pełen powrót do zdrowia. Ale nie poddaje się. Z powodzeniem występuje np. w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dlatego mocno za niego trzymamy kciuki. Tak samo, jak za powrót „Rancza” nie tylko na duży ekran kinowy, ale też na ekran naszych telewizorów!

Czekacie na nowe "Ranczo"?

Wielki quiz z Rancza

Dorota Chotecka na planie serialu
Instagram

Więcej na temat Ranczo
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49