Party Stories
Rafał Trzaskowski został prezydentem Warszawy
East News
Newsy

Wiemy, ile będzie zarabiać Rafał Trzaskowski jako prezydent Warszawy!

W niedzielę, 21 października, w Warszawie został wybrany nowy prezydent miasta - Rafał Trzaskowski. To właśnie on zastąpi Hannę Gronkiewicz-Waltz, która przez 12 lat sprawowała funkcję prezydenta. Rafał Trzaskowski był faworytem mieszkańców Warszawy - w I. turze wyborów pokonał konkurentów większością 54,1 proc. głosów. Teraz wszyscy zastanawiają się, ile Rafał Trzaskowski będzie zarabiać, gdy już obejmie urząd. My już to wiemy!

 

Zobacz: Rafał Trzaskowski wygrał wybory na prezydenta Warszawy. Zobacz jego przepiękną żonę i syna!

 

Rafał Maślak o wyborach: "Mamy Liroya w Sejmie, więc będzie..." WIDEO

Rafał Trzaskowski - ile będzie zarabiać?

 

Teraz okazuje się, że Rafał Trzaskowski będzie otrzymywać pensję podobną do tej, którą miała Hanna Gronkiewicz-Waltz. "Gazeta Wyborcza" wyliczyła, że zarobki byłej prezydent wynosiły 12 tys. 436 złotych. Na jej pensję składało się:

 

- 5,2 tys. pensji zasadniczej 

- 2,5 tys. dodatku funkcyjnego 

- ok. 3,6 tys. dodatku specjalnego

 - 1 tys. dodatku za staż pracy.

 

Rafał Trzaskowski prawdopodobnie nie otrzyma ostatniego dodatku, ale nie da się ukryć, że to już niewielka strata. Myślicie, że to odpowiednie zarobki dla prezydenta stolicy? 

 

Zobacz także: Bardzo rzadko pokazuje się z mężem! Tym razem przyszła na wybory. Jak wygląda Iwona Morawiecka, żona premiera?

 

Przeczytaj: Kasia Tusk poszła z rodzicami zagłosować w wyborach samorządowych! Jej brzuszek widać już naprawdę wyraźnie!

 

Rafał Trzaskowski został nowym prezydentem Warszawy

Rafał Trzaskowski z synem
East News

Rafał Trzaskowski zdobył 54,1 proc. głosów

Rafał Trzaskowski z żoną
EastNews

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rafał Trzaskowski z żoną
EastNews
Newsy
Rafał Trzaskowski wygrał wybory na prezydenta Warszawy. Zobacz jego przepiękną żonę i syna!

Zobacz zdjęcia!

Hanna Gronkiewicz-Waltz o wygranej w wyborach
ONS
Newsy
Z wady wymowy Gronkiewicz-Waltz śmiali się internatuci. Odpowiedziała im zdjęciem
Prezydent Warszawy ma do siebie dystans

Osoby publiczne rzadko kiedy pokazują, że mają do siebie dystans i potrafią się z siebie śmiać. W polskim show-biznesie widać to jak na dłoni i co chwila dowiadujemy się o jakiś aferach związanych z niewinnymi żartami. W ostatnim czasie głośno było o konflikcie Katarzyny Zielińskiej i Agnieszki Szulim , który dotyczył żartu, jaki został zrobiony aktorce w programie "Na językach". Zobacz: Kasia Zielińska pali w ciąży? Szokujący materiał paparazzi w programie Szulim Co ciekawe, dużą dozą poczucia humoru wykazała się kilka godzin temu Hanna Gronkiewicz-Waltz . Polityk kandydowała w wyborach samorządowych na stanowisko prezydenta Warszawy i po budzących emocje wyborach została po raz trzeci wybrana na to stanowisko z wynikiem ponad 56% oddanych głosów. Radości nie było końca i, jak obiecuje Gronkiewicz-Waltz, "będzie tylko lepiej". Swoje zadowolenie i dystans pokazała na Facebooku, gdzie zamieściła zdjęcie z koszulką z napisem "Bhawo ja". W ten sposób odpowiedziała hejterom, którzy od miesięcy tworzyli memy wyśmiewające jej wadę wymowy. Nie jest tajemnicą, że prezydent stolicy ma trudności z wymową "r". Spółgłoska w jej ustach brzmi niczym "h", stąd właśnie taki nadruk na t-shircie. Poczucie humoru z pewnością jest niezbędne na tak poważnym stanowisku. Gratulujemy wygranej pani prezydent, a Ani Musze współczujemy małej porażki. Zobacz: "Nie będę na nią głosowała, bo..."     Kasia Tusk jak księżna Kate:

Córeczka Karoliny Ferenstein-Kraśko dostała prezent od Hanny Gronkiewicz- Waltz
Newsy
Córeczka Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki dostała uroczy prezent od Hanny Gronkiewicz-Waltz ZDJĘCIE

Córeczka Karoliny Ferenstein i Piotra Kraśki dostała uroczy prezent od... Hanny Gronkiewicz-Waltz . Dumna mama pochwaliła się niespodzianką na Instagramie. Okazuje się, że mała Laura, podobnie jak wszystkie dzieci urodzone na początku roku w Warszawie, otrzymała od prezydent Warszawy ubranko z napisem "Jestem z Ciebie dumna". Prezent od prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz - Waltz dla wszystkich dzieci urodzonych na początku roku !!! Naprawdę miło byłam w urzędzie szczerze wzruszona - napisała pod zdjęciem ubranka Karolina Ferenstein. Córeczka Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein to prawdziwa szczęściara ;) nie dość, że zaraz po powrocie ze szpitala, w domu czekały na nią i jej mamę misie, obrazki i kocyki ,  to teraz może pochwalić się prezentem od samej prezydent Warszawy! Podoba Wam się ubranko od Hanny Gronkiewicz-Waltz?   Zobacz także: Karolina Ferenstein zaledwie 3 tygodnie po porodzie wróciła do jazdy konnej   Karolina Ferenstein- Kraśko pokazała prezent od Hanny Gronkiewicz-Waltz. Córeczka Piotra Kraśki dostała prezent od prezydent Warszawy.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner