Katarzyna Tusk na wyborach samorządowych Kasia Tusk w ciąży na wyborach samorządowych Kasia Tusk w ciąży na wyborach samorządowych Kasia Tusk w ciąży na wyborach samorządowych
Katarzyna Tusk na wyborach samorządowych
East News
Zobaczcie zdjęcia!
1/4
Katarzyna Tusk na wyborach samorządowych
East News

 

Kasia Tusk bardzo rzadko pojawia się na publicznych wydarzeniach. Stara się unikać paparazzi, a do promowania bloga wykorzystuje przede wszystkim media społecznościowe. Jednak ostatnio wokół Tusk jest bardzo głośno! A wszystko za sprawą - ciąży, do której w końcu blogerka przyznała się, publikując bardzo osobiste zdjęcie na Instagramie. Do tej pory udawało jej się ukryć ciążowy brzuszek, a jak było tym razem... Zobaczcie zdjęcia w galerii!

 

Zobacz: Kasia Tusk będzie miała córeczkę? Zobacz, co powiedział Donald Tusk!

 

 

2/4
Kasia Tusk w ciąży na wyborach samorządowych
East News

 

Kasia Tusk na wyborach pojawiła się w towarzystwie rodziców, Małgorzaty i Donalda. Głosowali w rodzinnym Gdańsku. Tego dnia blogerka zdecydowała się na trapezową sukienkę przed kolano w supermodną kratę. Do tego założyła długie czarne kozaki na płaskim obcasie. Jak widać w ciąży Kasia ceni przede wszystkim wygodę. 

 

Zobacz:  Kasia Tusk potwierdziła, że jest w ciąży! Zaskakujący wpis. Pokazała też swojego ukochanego!

3/4
Kasia Tusk w ciąży na wyborach samorządowych
East News

 

Luźny krój sukienki nie zdołał jednak ukryć ciążowego brzuszka autorki bloga Make Life Easier. Ciąża wygląda na zaawansowaną, a to oznacza, że porodu możemy się spodziewać w pierwszej połowie 2019 roku. Jak Wam się podoba stylizacja jednej z najpopularniejszych blogerek w naszym kraju?

4/4
Kasia Tusk w ciąży na wyborach samorządowych
East News

 

To już tradycja, że Kasia Tusk pojawia się z rodzicami na wyborach. Jednak tym razem jej obecność wzbudza jeszcze większą uwagę!

Więcej na temat Kasia Tusk