Rafał Maślak, Kamila Maślak
Instagram
TYLKO U NAS

Rafał Maślak właśnie został ojcem, jak czuje się w tej roli? To najsłodsze, co dziś usłyszeliśmy!

Rafał Maślak, Kamila Maślak
Instagram

Rafał Maślak został ojcem! Jego żona Kamila Maślak urodziła syna w piątek wieczorem, 29 marca. O tym, że Maksymilian jest już na świecie poinformował sam Rafał Maślak, w wyjątkowym wpisie na Instagramie.

Witaj synku! Kocham Cię - napisał Rafał.

Fani zaczęli gratulować mu narodzin syn oraz życzyć powodzenia w sobotnim odcinku "Dance, Dance, Dance". Rafał już jednak wtedy wiedział, że jego przygoda z tanecznym show TVP zakończy się przed półfinałowym odcinkiem.

Co na temat narodzin syna oraz udziału w show TVP powiedział nam Rafał? Zobaczcie!

Rafał Maślak o narodzinach syna!

Kamila Maślak wróciła już do domu z synkiem Maksem i wraz z mężem cieszą się z pierwszych dni życia ich syna. To dla nich stresujący okres, dlatego poprosili o pomoc mamę Kamili.

Kamila i Maksymilian mają się świetnie. Jesteśmy już w domu więc teraz wszystko na naszej głowie. Na szczęście przyjechała do nas mama Kamili, która będzie nas wspierała przez pierwsze dni. Nie potrafię opisać słowami, jak bardzo zmienia się świat po narodzinach dziecka. Postaram się być najlepszym ojcem na świecie - powiedział w Party.pl Rafał Maślak.

Rafał Maślak o "Dance, Dance, Dance"

Sobota była wyjątkowym dniem dla Rafała. Poinformował swoich fanów, że został ojcem, a wieczorem wraz z kolegami świętował przyjście na świat syna. I nawet fakt, że tego dnia TVP pokazało odcinek show "Dance, Dance, Dance", w którym Rafał i Marcelina Zawadzka żegnają się z programem (odcinki nagrywane są z kilkudniowym wyprzedzeniem) nie zepsuł mu tego radosnego dnia! 

Rafał i Marcelina po zaciętej walce odpadli z show, ale i tak są szczęśliwi z tego, że udało im się zajść tak daleko. Teraz model będzie mógł w pełni poświęcić się opiece nad synem.

Kiedy odpadliśmy z Marceliną z programu „Dance, Dance, Dance” była odrobina żalu i smutku. Skończyła się piękna przygoda, ale tak musiało być. Kasia Dziurska zatańczyła świetną solówkę i razem z Emilem zasłużyli na dalszy udział w programie. Poza tym, kilka dni po naszym odejściu, urodził się Maksymilian. Trudno mi sobie wyobrazić, jak miałbym trenować i nagrywać program, kiedy czeka na mnie mój synek - powiedział w rozmowie z Party.pl Rafał Maślak.

Żałujecie, że Rafał i Marcelina odpadli z show? Komu teraz kibicujecie?

Rafał Maślak został ojcem

Rafał Maślak został ojcem
Instagram

Rafał jest bardzo podekscytowany nową rolą!

Rafał Maślak pokazał synka
Instagram

Jego żona Kamila i syn Maks są już w domu

Rafał Maślak, Kamila Maślak
Instagram

Zobacz także: Rafał Maślak pokazał swojego synka. To zdjęcie rozczuli was do łez!

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09