Rafał Maślak i Kamila Maślak oczekują narodzin córeczki. Wybrali dla niej przepiękne imię Michalina. Dumni rodzice zdecydowali się na kolejne imię na literę M. Ich pierwszy synek otrzymał imię Maksymilian, ponieważ takie wymarzył sobie Rafał. Z kolei Michalina to pomysł Kamili, chociaż Rafałowi również bardzo się podoba. Dziewczynka przyjdzie na świat lada dzień. Jej narodziny to spełnienie marzeń szczęśliwych rodziców. Jak nastroje przed porodem?

Reklama

Ekscytacja, obawa przed nowym ale najbardziej radość, że już za chwilę - mówi Rafał w rozmowie z Party.pl

Czy Rafał Maślak będzie obecny podczas porodu ukochanej żony?

W zależności czy normy na to pozwolą, a dwa czy ja po prostu dam radę.

Rafał Maślak podkreślił, że obecność w szpitalu bardzo go stresuje.

Jestem prawdziwym mężczyzną, a prawdziwy mężczyzna ma to do siebie, że mdleje w szpitalu. Jak tylko wchodzę do szpitala na teren budynku to już mam zawroty głowy, jest mi słabo i boję się wszystkiego dookoła. Mam tak podświadomie.

Przy okazji wywiadu model zdradził również, że nie był obecny przy pierwszym porodzie żony. Czy teraz się to zmieni? Zobaczcie, co na temat ciąży Kamili Maślak oraz oczekiwań na córeczkę powiedział jeszcze Rafał Maślak.

Instagram @rafalmaslak

Zobacz także: Rafał Maślak zdradził imię córki! Jest piękne i tradycyjne

Zobacz także
Reklama

Jak wyglądają ostatnie dni przed porodem Kamili Maślak? Rafał Maślak i jego żona są w doskonałych humorach i chętnie publikują radosne posty na Instagramie:

- Jesteście niesamowici! Was to aż się chce oglądać i czekać na rozwiązanie razem z Wami ????????
- Haha niecierpliwość taka jak u mnie - bomba tyka ????
- Czekamy....na???? małą Maślaczkę❤️ - piszą zachwyceni internauci

Reklama
Reklama
Reklama