Paulina Sykut i Rafał Maserak
East News/ONS
Widzieliście, co napisał?
1/4
Paulina Sykut i Rafał Maserak
East News/ONS

 

Rafał Maserak przeprasza Paulinę Sykut! Kilka dni po "Sylwestrowej Mocy Przebojów" tancerz komentuje to, co stało się na scenie w Chorzowie i publicznie prosi o wybaczenie piękną prezenterkę Polsatu. To właśnie przez Rafała Maseraka Paulina Sykut zaliczyła sporą wpadkę podczas sylwestrowego koncertu. Tancerz tak podnosił Paulinę, że seksowna sukienka odsłoniła bieliznę gwiazdy Polsatu. 

Paulina Sykut była wyraźnie zirytowana kiedy Rafał Maserak postanowił zażartować sobie z jej sylwestrowej kreacji. Po reakcji prezenterki tancerz chyba zrozumiał, że cała sytuacja wcale nie jest śmieszna dla samej Pauliny... Rafał Maserak postanowił więc przeprosić! Jak? Zobaczcie, co napisał i jak na jego wpis zareagowali internauci!

 

Zobacz także: FANKA KRYTYKUJE SYKUT-JEŻYNĘ ZA BABCINĄ BIELIZNĘ. ODPOWIEDŹ PREZENTERKI JEST BEZCENNA

2/4
Paulina Sykut-Jeżyna wpadka Sylwester
fot. screen Instastory

 

Rafał Maserak postanowił przeprosić Paulinę za pośrednictwem Instagrama. Tancerz opublikował wspólne zdjęcie z gwiazdą Polsatu i publicznie prosi ją o wybaczenie!

Paulinko! @paulinasykutjezyna - Oficjalnie chciałbym Cię przeprosić za „wpadkę” sylwestrową. 😏Jeśli wprawiłem Cię w zakłopotanie wybacz mi! ♥️🙏Taniec ma to do siebie, że często odsłania za dużo! Wiele razy byłaś tego świadkiem w Tańcu z Gwiazdami! 💃🏻Jednak sensacja z widoku majtek w tańcu nie powinna wzbudzać takich emocji,dlatego jak na załączonym obrazu wiesz, że jem Ci z ręki i mam nadzieję, że jeszcze nie raz zatańczymy! 💃🏻🙏♥️ #maser- napisał Rafał Maserak. 

Jak na wpis tancerza zareagowali internauci i czy Paulina Sykut skomentowała publiczne przeprosiny Maseraka? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna zdradza sekret swojej perfekcyjnej sylwetki!

3/4
Paulina Sykut odpowiedziała na komentarz Rafała Maseraka
Polsat

 

Paulina Sykut do tej pory nie skomentowała wpisu Rafała Maseraka, ale zrobili to inni internauci. Jak zareagowali na publiczne przeprosiny tancerza? Zdecydowana większość jest zachwycona postawą Rafała Maseraka!

Prawdziwy gentleman 👏💥👏


Brawo panie Rafale 👏👏👏


Super przeprosiny😍 Przecież nic takiego się nie stało, ani nikt specjalnie przykrości nie chciał zrobić. Takie rzeczy się zdarzają, ale to są drobiazgi, trzeba się uśmiechnąć- komentują internauci. 

 

Zobaczcie WPIS tancerza:

 

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła receptę na udany związek!

4/4
Wpadka Pauliny Sykut

 

Myślicie, że Paulina Sykut ma żal do Rafała Maseraka?

Zobacz także: Paulinie Sykut-Jeżyna dokuczano w ciąży! „Chciałam, żeby świat dał mi spokój”...

Więcej na temat Rafał Maserak Paulina Sykut