Rafał Jonkisz, Rafał Maślak
ONS

Rafał Jonkisz ostro o swoim poprzedniku "Nie będę drugim Rafałem Maślakiem"! O co chodzi?

Rafał Jonkisz, Rafał Maślak
ONS

Czyżby Rafał Jonkisz skrytykował Rafała Maślaka? O co poszło? Nowy Mister Polski 2015 napisał, że nie zamierza naśladować swojego poprzednika. Dlaczego?

Rafał Jonkisz ostro o Rafale Maślaku

Jak do tej pory wszystko wskazywało na to, że Rafał Maślak i Rafał Jonkisz są na dobrej drodze do przyjaźni, lecz teraz to już chyba mało aktualne... Gdy tuż po zakończonym konkursie zasiedli wspólnie na kanapie popularnej śniadaniówki, Maślak od początku kibicował Jonkiszowi, gratulował mu wygranej i wróżył wielki sukces. Od początku dało się jednak zauważyć, że obaj panowie różnią się charakterami.

Mister Polski 2015 jest bardzo skromny i pokorny, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, którego cechuje wielka pewność siebie i przebojowość. Okazuje się jednak, że również Jonkisz ma swój charakterek, a co więcej ma konkretny pomysł na swoją osobę i chyba nie zamierza dać się zwariować show-biznesowi. Mister Polski 2015 bardzo ostro wypowiedział się na temat promowania drogich ubrań na salonach:

Jako Mister Polski muszę się dobrze prezentować na oficjalnych wyjściach i godnie reprezentować ten tytuł. Nie wybieram drogich rzeczy na takie imprezy, bo po pierwsze mam 18 lat i wiem jak się ubierałem do tej pory i co noszą moi rówieśnicy. Póki co, jestem na utrzymaniu mamy, ale w wakacje normalnie pracowałem przy układaniu kostki brukowej i miałem na swoje wydatki. Nigdy nie zobaczycie mnie w drogich ciuchach - ,,przebranego" tylko ubranego. Niczym nie mam zamiaru się wyróżniać i szpanować metkami. Mama zawsze mówiła, że najważniejsze wyglądać schludnie a drugorzędna rzeczą jest to ile to kosztowało. W tym temacie nic się u mnie nie zmieniło. Jestem takim samym człowiekiem jak wszyscy i po pierwszym szoku po wygranej i tragicznym wywiadem w DDTVN, już się ogarnąłem i będzie coraz lepiej. Nie będę drugim Rafałem Maślakiem, ale będą sobą i mam nadzieję, że uda mi się przebić i zaistnieć dzięki mojej największej pasji, czyli akrobatyce - napisał na swoim profilu na Facebooku.

Wpis był komentarzem Jonkisza do jego stylizacji podczas pokazu mody Roberta Kupisza. Jak myślicie, ma rację? Będzie riposta Maślaka?

 

Zobacz też: TYLKO U NAS: Nowy Mister Polski o byłym (misterze) - Rafale Maślaku: "Traktuję go jak brata" WIDEO

 

 

Jako Mister Polski muszę się dobrze prezentować na oficjalnych wyjściach i godnie reprezentować ten tytuł. Nie wybieram...

Posted by Rafał Jonkisz on 8 grudnia 2015

 

Rafał Jonkisz nie zamierza naśladować Rafała Maślaka

 

Rafał Jonkisz na wyborach Miss Polski 2015

 

Czy Rafał Maślak odniesie się do jego słów?

 

Rafał Maślak
ONS

Więcej na temat Rafał Maślak
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26