Party Stories
Tomasz Komenda
East News
Newsy

Gwiazdor TVN zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie! "Sam wiem jak to jest. Też byłem wykorzystywany w pracy"

Rafał Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie.

Rafał Collins nie potrafił przejść obojętnie obok dramatu Tomasza Komendy. Po tym jak mężczyzna niesłusznie odsiedział aż 18 z zasądzonych 25 lat więzienia i wyszedł na wolność jego dramat  wciąż trwał. W najnowszym wywiadzie dla WP.pl Tomasz Komenda wyznał, że wrócił do pracy na myjni, jednak był traktowany jak atrakcja. Ludzie specjalnie przyjeżdżali aby go zobaczyć i zrobić sobie z nim zdjęcie. Naciskali, aby opowiadał im o swoich dramatycznych doświadczeniach. Pracodawca widząc zainteresowanie, postanowił to wykorzystywać. 

Zobacz także: Szokujące wyznanie Tomasza Komendy. Znalazł pracę po wyjściu z więzienia, ale szef nie traktował go dobrze: "Nie wolno mi było iść do łazienki"

Zapytaliśmy Rafała Collinsa o pracę dla Tomasza Komendy. Odpowiedź nas zaskoczyła!

Rafał Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie

Tomasz Komenda w swoim życiu przeżył niewyobrażalny dramat. Mężczyzna w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że także po wyjściu z więzienia stał się atrakcją w swoim miejscu pracy. Pracodawca świadomie to wykorzystywał: 

Jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki. Musiałem się pytać pana kierownika, czy mogę zjeść śniadanie, zrobić sobie kawę, zapalić papierosa. Nic mi nie było wolno - wyznał w rozmowie z portalem magazyn.wp.pl. 

Tomasz Komenda nie był traktowany na równi z innymi współpracownikami. Jego pracodawca nie powalał mu nawet na kilkuminutową przerwę, aby mógł skorzystać z toalety lub napić się kawy. Nieludzkie traktowanie, którego doświadczył niewinny mężczyzna zszokowało m. in. Rafała Collinsa: 

Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym że na myjni pracodawca go wykorzystywał... Niewiarygodne... Sam wiem jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku. - napisał na Instagramie

Zaproponował mu również pracę w swojej firmie, zwracając się do niego za pośrednictwem Instagrama: 

Tomku, nie znamy się i nie mam do ciebie kontaktu wobec czego napisze tutaj z nadzieją że wiadomość do ciebie dotrze. Chce ci zaoferować spokojną, legalną, przyjemną i uczciwie opłaconą pracę, u nas zawsze dodatkowa para rąk się przyda, a ktoś taki jak ty zasługuje przynajmniej na...spokój i porządną robotę. Zapraszam do nas

Bracia Collins zasłynęli niedługo po tym jak założyli własny warsztat samochodowy Prestige Wrap w Londynie, gdzie przerabiali i ulepszali horrendalnie drogie samochody gwiazd sportu oraz celebrytów. 

Zobacz także: Mama Tomasza Komendy, Teresa Klemańska przeżyła piekło. Pluto jej w twarz i mówiono "matka potwora i mordercy"

Tomasz Komenda był źle traktowany przez pracodawcę po wyjściu z więzienia. Szef traktował go jako atrakcję, która będzie generować zainteresowanie jego biznesem. Tomasz Komenda nie mógł opuszczać swojego stanowiska czasami nawet przez 10 godzin. 

Tomasz Komenda w szarej marynarce
East News

Rafał Collins był zszokowany wyznaniem Tomasza Komendy i zaproponował mu pracę. 

 

 

Bracia Collins na konferencji prasowej
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Komenda
Instagram
Newsy
Tomasz Komenda poszedł do pracy u braci Collins! W sieci pojawiły się zdjęcia, jak roznosi posiłki

Tomasz Komenda rozpoczął pracę w fundacji braci Collins! Mężczyzna, którego historia wstrząsnęła całą Polską razem z Rafałem Collinsem 11 listopada wybrali się do Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich i pomagali roznosić posiłki dla najbardziej potrzebujących. W sieci pojawiły się zdjęcia i komentarz Tomasza Komendy! Tomasz Komenda rozpoczął pracę Tomasz Komenda został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia i wyszedł na wolność dopiero po 18 latach spędzonych za kratami. W 2018 roku sąd uniewinnił mężczyznę, który dziś walczy o odszkodowanie  za lata spędzone w zamknięciu - mężczyzna żąda prawie 19 milionów zł. Niestety, ostatnio okazało się, że Tomasz Komenda nawet po wyjściu z więzienia przeżywał trudne chwile. W wywiadzie dla WP Magazyn przyznał, że jego były pracodawca wykorzystywał to, że klienci go rozpoznają.  Kiedy rozeszło się, gdzie pracuję, ludzie zaczęli tam masowo jeździć, żeby mnie zobaczyć. I jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki - mówił Tomasz Komenda.  Wypowiedź Tomasza Komandy poruszyła braci Collins, którzy zaproponowali mu pracę u siebie!  Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym że na myjni pracodawca go wykorzystywał... Niewiarygodne... Sam wiem jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku - napisał wówczas Rafał Collins. Później Rafał Collins w Dzień Dobry TVN zdradził,  że Tomasz Komenda miał do wyboru pracę w jednej z trzech spółek: w tuningu samochodów, w restauracji w Warszawie, albo w fundacji.  (...) Wybrał najtrudniejsze dla siebie zadanie, bo fundacja jest bardzo obciążającą rzeczą, którą można prowadzić. Robimy wszystko, żeby...

Tomasz Komenda
East News
Newsy
Szokujące wyznanie Tomasza Komendy. Znalazł pracę po wyjściu z więzienia, ale szef nie traktował go dobrze: "Nie wolno mi było iść do łazienki"
Tomasz Komenda w poruszającym wywiadzie opowiedział, jak był traktowany w pracy, którą znalazł po wyjściu na wolność. Słowa mężczyzny szokują!

Tomasz Komenda w poruszającym wywiadzie opowiedział, jak był traktowany w pracy, którą znalazł po wyjściu na wolność. Słowa mężczyzny szokują! Tomasz Komenda w rozmowie z WP Magazyn zdradził, że właściciel myjni, w której się zatrudnił, wykorzystywał jego tragiczną historię, a klienci przyjeżdżali, żeby go tam zobaczyć. Wstrząsające wyznanie Tomasza Komendy! Tomasz Komendy wspomina pracę na myjni Dramatyczna historia Tomasza Komendy poruszyła wszystkich. Mężczyzna został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia za zbrodnię, której nie popełnił. Niewinny Tomasz Komenda wyszedł na wolność dopiero po 18 latach! Dziś, w piątek 18 września, do kin trafił film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", który opowiada o historii Tomasza Komendy. Niestety, teraz okazuje się, że wyjście na wolność wcale nie zakończyło dramatu mężczyzny. W najnowszym wywiadzie, dla WP Magazyn opowiedział, jak był traktowany, kiedy próbował sobie ułożyć normalne życie. Jego wyznanie o pracy na myjni szokuje! Kiedy rozeszło się, gdzie pracuję, ludzie zaczęli tam masowo jeździć, żeby mnie zobaczyć. I jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki. Musiałem się pytać pana kierownika, czy mogę zjeść śniadanie, zrobić sobie kawę, zapalić papierosa. Nic mi nie było wolno- wyznał w rozmowie z portalem magazyn.wp.pl.  Tomasz Komenda wspomina, że w czasie kiedy jego koledzy chodzili na przerwy, on musiał wymykać się, żeby skorzystać z toalety! Nieraz musiałem uciekać, żeby skoczyć do toalety, bo szef chciał, żebym przez dziesięć godzin był na swoim miejscu i pokazywał się ludziom. Inni mogli sobie schodzić ze stanowiska, kiedy chcieli, a ja musiałem się ze wszystkiego spowiadać. Często nie dostawałem zgody, na przykład, żeby iść...

Tomasz Komenda w szarej marynarce
East News
Newsy
Tomasz Komenda przeszedł metamorfozę pod okiem profesjonalisty. To wszystko dzięki braciom Collins 

Tomasz Komenda po 18 latach niesłusznej odsiadki w więzieniu za morderstwo, którego nie popełnił, stara się ułożyć swoje życie od nowa. Niedawno oświadczył się swojej obecnej partnerce, Annie Walter. Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jednak to nie koniec zmian w życiu Tomasza Komendy.  Nie tylko rozpoczął nowy etap w życiu zawodowym ale przeszedł również ogromną metamorfozę, a to wszystko z pomocą braci Collins, którzy postanowili nie pozostać obojętni na losy Tomasza Komendy po wyjściu z więzienia. Mężczyzna przeszedł metamorfozę zębów w klinice dentystycznej. Zobaczcie jak dziś wygląda.  Zobacz także:  Dostał pracę u braci Collins. Tomasz Komenda przeprowadzi się do Warszawy? Tomasz Komenda przeszedł metamorfozę  Tomasz Komenda rozpoczyna nowy etap swojego życia. Prywatnie niedługo zostanie ojcem. W "Dzień Dobry TVN" zdradził już, że spodziewa się synka, któremu nada imię Filip.  Zmienia się także życie zawodowe Tomasza Komendy. Po tym, jak udzielił wywiadu, opowiadając jak strasznie został potraktowany przez pracodawcę po wyjściu z więzienia, odezwali się do niego bracia Collins. Zaproponowali Tomaszowi Komendzie pracę we własnej fundacji na stanowisku specjalisty do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych. Jednak zanim mężczyzna wdroży się w to stanowisko, będzie miał szansę rozwinąć własne umiejętności. Bracia Collins zadbali nie tylko o rozwój intelektualny Tomasza Komendy a również o kwestię wizualną. Zapewnili mu opiekę dentystyczną.  Miałem dziś niesamowitą przyjemność rozpocząć metamorfozę zębów Tomka Komendy. @braciacollins zwrócili się do mnie z prośbą o pomoc i zainicjowali spotkanie. 👏 Nie jestem w stanie przywrócić Tomkowi straconych lat, ale postaram się przywrócić mu...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner