Rafał Brzozowski podczas tegorocznego festiwalu w Opolu miał powody do radości. Piosenkarz wygrał konkurs Premiery 2023 i zgarnął statuetkę, która jak się okazuje jest bardzo ważna dla muzyka. Rafał Brzozowski zabrał ją nawet na zawody wędkarskie. Tego dnia muzykowi towarzyszyła też tajemnicza brunetka.

Reklama

Rafał Brzozowski zabrał na ryby nową partnerkę?

Rafał Brzozowski zachwycił publiczność na festiwalu Opole 2023 i ten dzień był dla niego wyjątkowy i niezwykle emocjonujący, kiedy odbierał nagrodę oraz 60 tys. zł. Zaledwie dzień po festiwalu piosenkarz razem z tajemniczą brunetką wybrali się na słynne zawody wędkarskie dla aktorów. Kiedy Rafał Brzozowski łowił ryby nad wodą, jego towarzyszka dzielnie go wspierała. Widać, że ta dwójka lubi spokojny odpoczynek nad wodą. Zobaczcie zdjęcia.

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Opole 2023: Rafał Brzozowski o swojej wygranej w konkursie Premier. "Łza mi się zakręciła"

Co ciekawe, podczas sesji fotograficznej Rafał Brzozowski zaczął pozować również ze swoją kryształową statuetką. Na zdjęciach widać, że ta nagroda wywołuje uśmiech i radość na twarzy piosenkarza.

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Szybkie strzały z Rafałem Brzozowskim! Za czym tęskni i czego mu brakuje w życiu?

Zobacz także

Wiedzieliście, że Rafał Brzozowski jest fanem wędkarstwa? Wygląda na to, że prowadzący program "Jaka to melodia?" świetnie odnajduje się na łonie natury.

Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama