Rafał Maserak i Julia Pogrebińska znów zdobyli uznanie jury i widzów. Para przeszła do półfinału "Tańca z Gwiazdami" i będzie walczyć o "kryształową kulę". Ich przeciwnikami będą, oczywiście świetni pod każdym względem, faworyci tej edycji: Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Trzecia para, która będzie walczyć o finał, to Agnieszka Kaczorowska i Krzysztof Wieszczek.

Reklama

Niedawno Sara Boruc bardzo ostro oceniła swój niedoszły udział w tanecznym show Polsatu. Blogerce zarzucano, że nie zgodziła się zatańczyć na parkiecie, ponieważ zaproponowano jej zbyt małe wynagrodzenie. W ostatnich wywiadach, Sara podkreślała, że nie chodziło o pieniądze tylko o fakt, że nie podoba jej się wizja bycia w programie, gdzie dochodzi do "spoufalania" się gwiazdy z tanecznym partnerem. Zobacz: Sara Boruc wyśmiewa uczestników TzG!

Nasza reporterka, Iwona Piotrowska postanowiła zapytać Rafała Maseraka i Julkę Pogrebińską, co oni myślą o wypowiedziach Sary Boruc na temat udziału w programie. Rafał, jako tancerz, który od samego początku tworzy ten program i partnerował wielu gwiazdom, bardzo dobitnie odpowiedział na słowa pani Boruc.

Czy ta pani kiedyś w ogóle widziała ten program? Wydaje mi się, że nie widziała i ma mało odwagi, aby wziąć udział w tym programie! Ale zapraszam chociażby na widownię!

Reklama

Zgadzacie się z Sarą czy też z Rafałem i Julką? Zapewne na odpowiedź blogerki na słowa Rafała, nie będziemy musieli długo czekać.

Reklama
Reklama
Reklama