Anna Przybylska
ONS
Aktorka była przerażona przed rozbieraną sceną. Jak skończyła się ta historia?
1/5
Anna Przybylska
ONS

Niedługo miną trzy lata od śmieci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła w wieku zaledwie 35 lat z powodu nowotworu trzustki. Była ulubienicą telewidzów. Kochali ją zarówno kinomani, jak i wielbiciele seriali. Swoją karierę aktorki rozpoczęła w bardzo młodym wieku. Odkrył ją reżyser Radosław Piwowarski, z którym łączyła ją nie tylko relacja zawodowa, ale również przyjaźń. Jak Piwowarski dziś wspomina współpracę z Anna Przybylską, która po raz pierwszy na planie filmowym stanęła jeszcze jako nastolatka?

 

Zobacz też: Zenek Martyniuk o niezwykłej przygodzie z Anną Przybylską "Powiedziała: Zenio, nie martw się!" I go... uratowała

 

Młodziutka Ania szczególnie emocjonalnie zareagowała na rozbieraną scenę! 

 

Polecamy: "To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty". Tak się kochali Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

2/5
Anna Przybylska
East News

27 września pojawi się biografia Anny Przybylskiej, pt. "Ania. Biografia Anny Przybylskiej", napisana przez trójmiejskich dziennikarzy Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego. Jej fragmenty pojawiły się na portalu wysokieobcasy.pl. Możemy w nich przeczytać m.in. o pracy nad filmem "Ciemna strona Wenus", w którym Ania Przybylska miała zagrać nago. Młodziutka aktorka bardzo stresowała się rozbieraną sceną.

3/5
Anna Przybylska
ONS

Chodziło o scenę, w której dochodzi do kłótni między Suczką (graną przez  Annę Przybylską) a Ewą Rosner (Agnieszką Wagner). Anna Przybylska miała zagrać w tej scenie zupełnie nago.

Tuż przed tymi zdjęciami Ania dostaje krwotoku z nosa. Tak się denerwuje. Wygląda to strasznie przejmująco, nawet Piwowarski jest poruszony. Przecież Ania ma wtedy niespełna osiemnaście lat. Przez cały czas, kiedy wcześniej rozmawiali o tych momentach filmu, Ania nie pisnęła słowa, ale najwyraźniej bardzo wszystko przeżywa - czytamy we fragmentach biografii Anny Przybylskiej.

W końcu aktorka zdobywa się na odwagę, by podejść do reżysera i poprosić o drobną zmianę.

4/5
Anna Przybylska
East News

Przed samym ujęciem bierze Piwowarskiego na bok i pyta: „Panie reżyserze, czy koniecznie muszę się rozbierać? Może mogę chociaż zagrać w majtkach?”.

– Mówię jej: „Dobra, pokazuj te majtki. Jakie masz?”. A ona mi odpowiada: „W niezapominajki”. Choć widziałem, że jest przejęta, parsknąłem śmiechem. Ale powiedziałem jej, by grała w tych majtkach.

Więcej na temat Anna Przybylska