Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej?
ONS

Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej? "Mam zamiar zaprosić Jarka na zdjęcia próbne" - mówi reżyser!

Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej?
ONS

Radosław Piwowarski chce, żeby Jarosław Bieniuk zagrał w filmie o Ani Przybylskiej! O tym, że powstanie film o życiu pięknej aktorki plotkuje się już od wielu miesięcy. Niestety, kilka tygodni temu w mediach pojawiły się doniesienia, że produkcja stoi pod dużym znakiem zapytania- co zdementowała później sama mama Anny Przybylskiej i menadżer Jarosława Bieniuka. Teraz o pracach nad filmem w rozmowie z magazynem "Viva!" opowiedział sam Radosław Piwowarski. Reżyser skomentował medialne plotki, a przy okazji zdradził, że chce zaprosić Jarosława Bieniuka na zdjęcia próbne do filmu! 

Zobacz także: Powstała biografia Anny Przybylskiej! Kiedy książka trafi do sprzedaży? Mamy okładkę!

Reżyser filmu o Annie Przybylskiej zdradził swoje plany

Radosław Piwowarski w rozmowie z Krystyną Pytlakowską nie ukrywa, że w swoim filmie nie chce pokazywać dramatycznych chwil z życia Anny Przybylskiej, która walczyła w rakiem. Reżyser planuje pokazać początki jej kariery.

Ja chcę zrobić prawdziwy film o niej, a nie wymyśloną love story z rakiem w tle. Ktoś mi cynicznie doradzał, że ludzie pójdą do kina zobaczyć, jak ona umiera, bo śmierć jest chwytliwa. Nie chcę, żeby to było w filmie, nie chcę, żeby to był film o chorobie i śmierci, tylko o życiu i szczęściu. Radosny. Są jednak tacy, którzy uważają, że cierpienie, choroba, zły los są najbardziej kasowe- zdradził reżyser. 

Okazuje się, że Piwowarski chciałby, aby w filmie zagrał sam Jarosław Bieniuk! Co więcej, reżyser zamierza zaprosić męża Anny Przybylskiej na zdjęcia próbne. 

Z Jarkiem spotkałem się niedawno. Rozmawialiśmy dwie i pół godziny, dużo mi o Ani i ich związku opowiedział. To naprawdę świetny facet i bardzo przystojny. Na pewno trudno mi będzie znaleźć kogoś, kto zagra Bieniuka, bo tak przystojnego aktora w Polsce nie ma. Prawdopodobnie sam by siebie najlepiej zagrał, ale w filmie ma dwadzieścia trzy lata, a teraz trzydzieści osiem. Jak to pogodzić? A po drugie – nigdy nie grał. Nie wiadomo, jakby się odnalazł na planie. Ale może jednak warto spróbować? Mam zamiar zaprosić Jarka na zdjęcia próbne- zapowiedział Radosław Piwowarski.

Radosław Piwowarski skomentował również plotki dotyczące problemów ze scenariuszem filmu. Jak odpowiedział na pytanie "jak wygląda sytuacja z Twoim filmem o Ani Przybylskiej?"?

Uczciwie mówię, ze nie wiem. Naprawdę nie wiem. Miała się wyjaśnić kilka dni temu, ale do dziś się nie wyjaśniło- przyznał Piwowarski. 

Jedno jest pewne, film z pewnością wywoła wielkie emocje wśród fanów Anny Przybylskiej. Myślicie, że Jarosław Bieniuk przyjmie propozycję reżysera i pojawi się na zdjęciach próbnych? 

Zobacz także: TYLKO U NAS Niepublikowana sesja Ani Przybylskiej z dziećmi! Zobaczcie niezwykłe fotografie

Radosław Piwowarski chce zaprosić Jarosław Bieniuka na zdjęcia próbne.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na Heineken Open'er Festiwal 2013
AKPA

Reżyser zdradził, jak chce pokazać Annę Przybylską w swoim filmie.

Radosław Piwowarski na Festiwalu Filmowym w Gdyni
ONS

 

 

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33