Party Stories
Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej?
ONS
Newsy

Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej? "Mam zamiar zaprosić Jarka na zdjęcia próbne" - mówi reżyser!

Radosław Piwowarski chce, żeby Jarosław Bieniuk zagrał w filmie o Ani Przybylskiej! O tym, że powstanie film o życiu pięknej aktorki plotkuje się już od wielu miesięcy. Niestety, kilka tygodni temu w mediach pojawiły się doniesienia, że produkcja stoi pod dużym znakiem zapytania- co zdementowała później sama mama Anny Przybylskiej i menadżer Jarosława Bieniuka. Teraz o pracach nad filmem w rozmowie z magazynem "Viva!" opowiedział sam Radosław Piwowarski. Reżyser skomentował medialne plotki, a przy okazji zdradził, że chce zaprosić Jarosława Bieniuka na zdjęcia próbne do filmu! 

Zobacz także: Powstała biografia Anny Przybylskiej! Kiedy książka trafi do sprzedaży? Mamy okładkę!

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Reżyser filmu o Annie Przybylskiej zdradził swoje plany

Radosław Piwowarski w rozmowie z Krystyną Pytlakowską nie ukrywa, że w swoim filmie nie chce pokazywać dramatycznych chwil z życia Anny Przybylskiej, która walczyła w rakiem. Reżyser planuje pokazać początki jej kariery.

Ja chcę zrobić prawdziwy film o niej, a nie wymyśloną love story z rakiem w tle. Ktoś mi cynicznie doradzał, że ludzie pójdą do kina zobaczyć, jak ona umiera, bo śmierć jest chwytliwa. Nie chcę, żeby to było w filmie, nie chcę, żeby to był film o chorobie i śmierci, tylko o życiu i szczęściu. Radosny. Są jednak tacy, którzy uważają, że cierpienie, choroba, zły los są najbardziej kasowe- zdradził reżyser. 

Okazuje się, że Piwowarski chciałby, aby w filmie zagrał sam Jarosław Bieniuk! Co więcej, reżyser zamierza zaprosić męża Anny Przybylskiej na zdjęcia próbne. 

Z Jarkiem spotkałem się niedawno. Rozmawialiśmy dwie i pół godziny, dużo mi o Ani i ich związku opowiedział. To naprawdę świetny facet i bardzo przystojny. Na pewno trudno mi będzie znaleźć kogoś, kto zagra Bieniuka, bo tak przystojnego aktora w Polsce nie ma. Prawdopodobnie sam by siebie najlepiej zagrał, ale w filmie ma dwadzieścia trzy lata, a teraz trzydzieści osiem. Jak to pogodzić? A po drugie – nigdy nie grał. Nie wiadomo, jakby się odnalazł na planie. Ale może jednak warto spróbować? Mam zamiar zaprosić Jarka na zdjęcia próbne- zapowiedział Radosław Piwowarski.

Radosław Piwowarski skomentował również plotki dotyczące problemów ze scenariuszem filmu. Jak odpowiedział na pytanie "jak wygląda sytuacja z Twoim filmem o Ani Przybylskiej?"?

Uczciwie mówię, ze nie wiem. Naprawdę nie wiem. Miała się wyjaśnić kilka dni temu, ale do dziś się nie wyjaśniło- przyznał Piwowarski. 

Jedno jest pewne, film z pewnością wywoła wielkie emocje wśród fanów Anny Przybylskiej. Myślicie, że Jarosław Bieniuk przyjmie propozycję reżysera i pojawi się na zdjęciach próbnych? 

Zobacz także: TYLKO U NAS Niepublikowana sesja Ani Przybylskiej z dziećmi! Zobaczcie niezwykłe fotografie

Radosław Piwowarski chce zaprosić Jarosław Bieniuka na zdjęcia próbne.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na Heineken Open'er Festiwal 2013
AKPA

Reżyser zdradził, jak chce pokazać Annę Przybylską w swoim filmie.

Radosław Piwowarski na Festiwalu Filmowym w Gdyni
ONS

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aleksandra Kisio o Annie Przybylskiej
Newsy
Wzruszona Ola Kisio wspomina Annę Przybylską: "Była wspaniała". Czy chciałaby ją zagrać?
Ola wspomina znajomość z aktorką!

Aleksandra Kisio miała okazję poznać bliżej Annę Przybylską na planie filmu "Kariera Nikosia Dyzmy". Jak więc zareagowała na pomysł, że powstaje film o Ani? Gwiazda jest bardzo sceptyczna. Na pewno nie chciałby zagrać głównej roli. Uważa również, że nie ma nikogo, kto mógłby się w nią wcielić: Ania była ciepłą i wspaniałą osobą. Poznałyśmy się przy filmie Kariera Nikosia Dyzmy, spędziłyśmy tam ze sobą dużo fajnego czasu. [...] Nie wiem, nie mi o tym decydować, nie wiem, czy jest ktoś kto mógłby ją zagrać - mówi wzruszona Aleksandra Kisio. Zobacz także: Anna Przybylska - matka, żona, aktorka. Jej uśmiech pokochała cała Polska. Pamiętacie? WIDEO   Ola Kisio na premierze filmu.   Powstaje film o Annie Przybylskiej.

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
ONS/Instagram
Newsy
Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska rozstali się? "Uznałem, że na razie to nie ma sensu"

Szczere wyznanie!

Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej?
Instagram/ONS
Newsy
Czy Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej? Jest komentarz sportowca!

Jarosław Bieniuk  zagra w filmie o Annie Przybylskiej? Już od kilku miesięcy trwają prace nad scenariuszem produkcji o uwielbianej przez Polaków aktorce. Radosław Piwowarski postanowił stworzyć film, w którym pokaże, jak wyglądały początki kariery Ani. Reżyser w ostatnim wywiadzie dla magazynu "Viva!" mówił, że nie zamierza pokazywać dramatycznej walki aktorki z nowotworem. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Piwowarski chce, żeby w obsadzie filmu pojawił się życiowy partner Ani, Jarosław Bieniuk.  Mam zamiar zaprosić Jarka na zdjęcia próbne- mówił Radosław Piwowarski.   Jarosław Bieniuk nie wystąpi w filmie Od chwili, kiedy Radosław Piwowarski zdradził swoje plany wobec Jarosław Bieniuka, wszyscy zastanawiali się, czy sportowiec przyjmie zaproszenie i rzeczywiście pojawi się na zdjęciach próbnych do filmu o Ani Przybylskiej. Sam Jarosław Bieniuk w rozmowie z "Twoim imperium" zapewnia, że nie zobaczymy go na dużym ekranie. Absolutnie nie widzę siebie w roli aktora . Przed kamerą nie pojawię się zatem ani w roli głównej, ani w żadnej innej. Plany wciąż są na etapie dyskusji. Rozmawiam z reżyserem, nanoszę poprawki i swoje sugestie. Wraz z całą rodziną myślimy o tym intensywnie. Zobaczymy, jak to wyjdzie - przyznał Bieniuk. Żałujecie, że Jarosław Bieniuk nie chce zagrać w filmie?   Zobacz także:  Radosław Piwowarski o początkach kariery Ani Przybylskiej: Mogła zostać legendą. EKSKLUZYWNE VIDEO   Jarosław Bieniuk nie chce zagrać w filmie o Ani Przybylskiej.   Sportowiec zdementował plotki.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner