Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
EastNews

Małgorzata Rozenek urodziła?! Po tym wpisie Radosława Majdana fani są pewni! 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
EastNews

Radosław Majdan 10 maja świętuje swoje 48. urodziny, a jego najnowszy wpis z tej okazji wywołał niemałe zamieszanie w sieci! Szczęśliwy jubilat pochwalił się zdjęciem, które opatrzył wymownym podpisem. Fani są niemalże pewni, że właśnie dzisiaj w swoje urodziny Radosław Majdan został tatą! Zobaczcie dlaczego wpis sportowca wywołał aż takie poruszenie wśród fanów!

Zobacz także: Radosław Majdan pokazał zdjęcie śpiącej żony! Małgosia chyba nie była zadowolona... Zobaczcie komentarz

Radosław Majdan kończy 48 lat, a fani gratulują mu... narodzin syna!

Ten wpis Radosława Majdana wywołał ogromne poruszenie wśród internautów! Sportowiec kończy dziś 48. lat i są to dla niego niewątpliwie najpiękniejsze urodziny w życiu! Radosław Majdan pochwalił się zdjęciem z co prawda ciężarną małżonką, jednak podpis pod fotografią wzbudził ogromne emocje.

Lepszego prezentu na urodziny, nie mogłem sobie wymarzyć 😁👍🎂🥂🎁🎈💥 #dzidziuśmajdana😂😂😂 - napisał Radosław Majdan pod zdjęciem. 

Internauci odebrali to jako sygnał, że Małgorzata Rozenek... urodziła! Pod postem Radosława Majdana pojawiło się mnóstwo gratulacji. 

- Gratulacje i dużo zdrowia 💪😍 sam urodziłem się w urodziny taty - Mega fajna sprawa :) 🔥🏆

- Gratulacje i życzę dużo zdrówka 😊 😍

- Gratulacje !!!!!!😍❤️❤️😍😍

- Gratulacje i dużo zdrowia dla was radości 100 lat

- Gratulacje❤️ zdrowia dla maleństwa i spokoju dla rodziców. Mam nadzieję że wszystko dobrze bo sprawy potoczyły się chyba wcześniej niż był termin prawda... - piszą fani Radosława Majdana.

Wygląda jednak na to, że internauci błędnie zinterpretowali wpis Radosława Majdana. Termin porodu Małgorzaty Rozenek przypada na początek czerwca, a sportowiec najwyraźniej swoim wpisem chciał podkreślić, że najlepszym prezentem urodzinowym dla niego jest ciąża jego partnerki. Na ten moment nie ma też żadnego oficjalnego potwierdzenia ani od Małgorzaty Rozenek ani od Radosława Majdana, że ich syn jest już na świecie. Chyba sam sportowiec nie spodziewał się, że swoim urodzinowym wpisem wywoła takie poruszenie!

My przyłączamy się na razie do życzeń z okazji 48. urodzin i czekamy na wieści dotyczące narodzin synka!

Radosław Majdan kończy dziś 48 lat! Czy został już tatą? Internauci pod dzisiejszym postem sportowca składają mu gratulacje!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w lesie

 

 

Więcej na temat Radosław Majdan
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08