Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ambasadzie USA

Radosław Majdan pokazał zdjęcie śpiącej żony! Małgosia chyba nie była zadowolona... Zobaczcie komentarz

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ambasadzie USA

Poród Małgorzaty Rozenek zbliża się wielkimi krokami! Już na początku czerwca gwiazda urodzi synka! Szczęśliwy przyszły tata, Radosław Majdan, postanowił podzielić się z Internautami zdjęciem swojej ciężarnej żony, która akurat zasnęła.

Małgorzata Rozenek chyba jednak nie była do końca zadowolona z tego jak wygląda na fotografiach i postanowiła to skomentować w zabawny sposób. Zobaczcie! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek skomentowała kwestię porodów rodzinnych. Radek jednak będzie przy porodzie?! 

Radosław Majdan pochwalił się zdjęciami ciężarnej żony, zabawny komentarz Małgosi

Już za niespełna miesiąc na świecie pojawi się synek Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek! Para długo czekała na ten moment, a teraz ich marzenie nareszcie się spełni! Przyszła mama do ostatnich chwil przed porodem jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu fani na bieżąco wiedzą, jak czuje się gwiazda i w jaki sposób spędza ten wyjątkowy czas. 

Również Radosław Majdan bardzo często zamieszcza wpisy na swoim profilu instagramowym. Tym razem postanowił pochwalić się uroczymi zdjęciami swojej śpiącej żony! Na fotografiach widzimy, jak przyszła mama zasnęła na kanapie, razem ze swoimi pupilami.

Mąż gwiazdy zamieścił pod zdjęciami także wpis, w którym przypomniał swojej żonie, że kiedyś sama się dziwiła, jak można zasnąć w trakcie dnia.

A pamiętam czasy kiedy Małgonia dziwiła się: jak możesz spać w dzień?! 😂😂😂 chociaż teraz musi się wyspać za dwoje😁 a zresztą, ta pogoda usypia nie tylko ją 🐶😂 - napisał pod zdjęciami Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek postanowiła skomentować zdjęcia dodane przez męża! Komentarz gwiazdy to prawdziwy hit:

Pysiula!!! 🤦‍♀️ nie mogłeś mi chociaż bluzki na brzuchu poprawić?! 😂😂🤦‍♀️ - napisała Małgorzata Rozenek

Wygląda na to, że wielbicieli pary bardzo rozbawił komentarz gwiazdy. 

- Pani Gosiu...no mistrz z Pani😂😂😂❤️

- Ale jesteście super, jak ja rozumiem Gosię 😊👍

- no kocham Was 😍😍😍😍 za wszystko jesteście niesamowici 😊😊😊😊😊

- to takie urocze 😅😅

Małgorzata Rozenek słynie z poczucia humoru i doskonale wie, jak poprawić nam wszystkim humor! Oczywiście życzymy Małgorzacie Rozenek dużo zdrowia i siły na ostatniej prostej przed porodem! To już ostatnie chwile na wysypianie się!

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oczekują na narodziny synka. Para długo starała się o dziecko. Na szczęście ich marzenie w końcu się spełniło i już za chwilę małżeństwo powita na świecie maluszka! 

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan w białych koszulkach

Brzuszek Małgorzaty Rozenek jest już naprawdę duży! 

Instagram

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01