Małgorzata Rozenek, Radek Majdan spacerują

Radosław Majdan bierze 5 tys. za przyjście na imprezę? Mamy wypowiedź sportowca!

Małgorzata Rozenek, Radek Majdan spacerują

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek biorą pieniądze za przychodzenie na imprezy? Jak można przeczytać w "Fakcie", były bramkarz za poradą narzeczonej miał podnieść stawki za bywanie na eventach.

Potrafił wyjść i otworzyć imprezę za jedyne 3 tysiące złotych. Jego perfekcyjna narzeczona wytłumaczyła mu jednak, że powinien bardziej się cenić. Ponieważ ona sama w najlepszych momentach za swoją pracę, czyli pojawienie się na imprezie, wystawiała rachunek na 10 tys. zł, Radek nie mógł być gorszy.

Jak udało nam się dowiedzieć (...) teraz jego minimalne honorarium to 5 tysięcy złotych. Są jednak imprezy, gdzie trzeba mu zapłacić i 8 tysięcy - czytamy na Fakt.pl.

Ile płacą Radosławowi Majdanowi i Małgosi Rozenek za imprezy?

Co sądzi o tych stawkach Radosław Majdan? Przyznaje, że płacą mu za imprezy, a Małgosia Rozenek ma stawki najwyższe w branży... Jest tylko jeden ważny szczegół - pieniądze dostają, gdy prowadzą imprezy, a nie za samo pokazanie się. Co jeszcze powiedział nam sportowiec?

Za przychodzenie na imprezy płacą mi, ale tylko gdy je prowadzę. I nie są to kwoty, które podają media. To samo dotyczy Małgosi, której stawki za prowadzenie eventów są jednymi z najwyższych w branży. Zresztą na imprezach pojawiamy się bardzo sporadycznie, bo nie mamy na to czasu.

 

Małgosia ostatnio pracowała nad nową książką, a teraz programem. Ja z kolei zajmuję się marketingiem i promocją klubu piłkarskiego Polonia Warszawa, wypuściłem na rynek trzy zapachy perfum Vabun i współpracuję z marką Pako Lorente. Dodatkowo podpisałem właśnie umowę na komentarz meczów z telewizją Eleven (liga hiszpańska, francuska, włoska, szkocka, belgijska i puchar ligi angielskiej). Oprócz tego jestem w radzie nadzorczej giełdowej spółki MBF i współprowadzę program na Canale + Ekstraklasa po godzinach. Także naprawdę na brak obowiązków zawodowych nie możemy narzekać. Niech inni więc zarabiają na tym, że są gośćmi imprez - mówi Party.pl Radosław Majdan.

Trzeba przyznać, że ani Małgorzata Rozenek, ani Radosław Majdan nie bywają za często na salonach. Ostatnio oglądali wspólnie pokaz Łukasza Jemioła. Ale jeszcze się nie zdarzyło (i słusznie), by znani projektanci musieli płacić za przyjście na ich pokaz.

Zobacz: 43-letni Radek Majdan znów będzie grał w piłkę! Co na to Małgorzata Rozenek?

Radek Majdan z Małgorzatą Rozenek w Warszawie

Radek Majdan rozmawia z Małgorzatą Rozenek

Małgorzata Rozenek na balu TVN
ons.pl

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26