Ida Nowakowska znika z "Pytania na śniadanie"! Jedna z najpopularniejszych prowadzących program TVP tuż przed narodzinami dziecka pożegnała się z widzami. Ida Nowakowska dosłownie lada dzień po raz pierwszy zostanie mamą, dlatego teraz robi sobie krótką przerwę w pracy. Spójrzcie tylko, jaka niespodzianka czekała na Idę przed wyjściem z budynku TVP!

Reklama

Ida Nowakowska robi sobie przerwę w "Pytaniu na śniadanie"

Ida Nowakowska jest już w dziewiątym miesiącu i wkrótce urodzi syna. Gwiazda TVP w ostatnim czasie internsywnie przygotowywała się narodzin dziecka- razem z mężem kompletowała wyprawkę dla maleństwa i wybierała dla niego pierwszy wózek i fotelik samochodowy. Ida Nowakowska ma za sobą również baby shower, które przygotowały dla niej przyjaciółki.

Ciężarna Ida Nowakowska pomimo swojego stanu długo pracowała i dopiero tuż przed rozwiązaniem zdecydowała się na jakiś czas zniknąć z "Pytania na śniadanie". Przyszła mama po raz ostatni przed narodzinami syna poprowadziła program TVP w czwartek 6 maja. W "PnŚ" nie zabrakło kwiatów i prezentów dla Idy Nowakowskiej.

Dziś spędziliśmy z @idavictoria ostatni wspólny poranek przed przyjściem na świat Jej synka ???????????????? Ida trzymamy za Ciebie mocno kciuki i czekamy na cudowne informacje ???? ????- czytamy na Instagramie "Pnś".

W sieci pojawiły się zdjęcia Idy Nowakowskiej, która przed wyjście m z budynku TVP została zasypana prezentami. Na przyszłą mamę czekały balony i wielki pluszak. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Ida Nowakowska rodzi lada chwila! Planuje przerwę od pracy? Wiemy, jakie ma plany!

Zobacz także

Ida Nowakowska tuż przed porodem ogłosiła, że na jakiś czas znika z "Pytania na śniadanie".

Gwiazda TVP już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą.

Natasza Mludzik/TVP/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama