Przyjaźń Cezika i Mozila przeżywa kryzys
ONS/ Newseria Lifestyle

Koniec przyjaźni Mozila i Cezika. Gwiazdor internetu wyżalił się na Czesława

Przyjaźń Cezika i Mozila przeżywa kryzys
ONS/ Newseria Lifestyle

Cezik to prawdziwy król polskiego internetu, który nie boi się na swój sposób przerabiać znane utwory i czasami wręcz wyśmiewać je. Przekonać się mogło o tym sporo gwiazd - m.in. Natasza Urbańska. Muzyk świetnie sparodiował jej wielki hit "Rolowanie" angażując w niego Michała Wiśniewskiego i jego słynną już filiżankę. Przypomnijmy: Cezik parodiuje Nataszę. Lepszy od oryginału?

Nie wszyscy pamiętają, że Cezik na swoim koncie ma także przygodę z TVN, gdzie był doradcą Czesława Mozila podczas jednego z etapów programu "X-Factor". Panów połączyła przyjaźń, która ostatnio przeżywa kryzys. Muzyk w jednym z wywiadów przyznał, że Mozil od dłuższego czasu go unika, chociaż wcześniej razem chodzili na imprezy i mieli wspólnych znajomych. Teraz wygląda na to, że Mozil chce się wyłamać z tego grona.
 

Ta znajomość chyba powoli umiera. Martwię o nią. Wczoraj pisaliśmy do Czesia, czy idzie z nami „w bali”, powiedział, że idzie spać, to niepodobne do niego. Myślę, że kłamał. Po prostu nie chciał się z nami widzieć. Jak w piątek też odmówi, to znaczy, że to już jest na pewno koniec. Bo to nie on, to niemożliwe, żeby to się mogło stać - mówi agencji Newseria Lifestyle
 

Patrząc na początki znajomości panów, jest szansa, że wkrótce się pogodzą, ponieważ kiedyś już przeżywali podobny krysys. Cezik w jednym ze swoich utworów wyśmiał problemy Czesława z alkoholem, ten nie ukrywając swojego oburzenia nazwał go "burakiem". Potem jednak pogodzili się i nagrali wspólnie kilka utworów.
 

Nagraliśmy dwie rzeczy, nasza znajomość była bardzo intensywna swego czasu, dobrze żeśmy się bawili, on mnie zaprosił tu, ja go zaprosiłem tam. Nawet żeśmy tam czasem coś wypili na boku, bo z Czesławem to jakby tradycja. I tyle. I on teraz działa po swojemu, ja po swojemu, zobaczymy, może w przyszłości jeszcze coś się wydarzy - dodaje
 

Myślicie, że Czesław odcinając się od dawnych znajomych chce rozpocząć nowy etap w życiu?

Zobacz: Cezik o Pieńkowskiej: "Nigdy nie wiesz kiedy zaatakuje" 
 

Czesław Mozil i Cezik w X-Factor

Tajemnicza restauracja Mozila:

Więcej na temat Czesław Mozil Cezik
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48