Baby boom w polskim show-biznesie wciąż trwa! Niedawno na świat przyszły dzieci m.in. Odety Moro czy Małgorzaty Sochy, znanej jako Inga z "Przyjaciółek". Teraz okazuje się, że jej serialowa koleżanka z planu również powitała dziecko na świecie! Mowa o Dorocie Czai, która właśnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciem maleństwa, zdradziła jego płeć i imię!

Reklama

Zobacz: Małgorzata Socha urodziła! Znamy imię i płeć dziecka

Dorota Czaja została mamą po raz drugi

Dorota Czaja urodziła drugiego synka, któremu nadała imię Antek. Aktorka poszła w ślady Małgorzaty Sochy i również zdecydowała się na tradycyjne imię dla swojej pociechy.

Zobacz także

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! ???????? Antek jest już z nami! ❤️????‍????‍????‍???? - napisała pod słodkim zdjęciem rączki synka.

Instagram

Dorota Czaja o ciąży poinformowała 4 miesiące temu, również na Instagramie. Napisała wtedy:

Już niedługo... Miłość x 4. #werepregnant #babycomingsoon #pregnancy #ciąża #bedzienaswiecej #familygrowing #babyboomer #dorotaczaja #leoupdate #babyboom #rodzina

Instagram

Dorota Czaja w "Przyjaciółkach"

Przypomnijmy, że Dorota Czaja wcieliła się w byłą żonę Żółkiewskiego, szefa Ingi. To właśnie ona chciała odebrać mu prawa rodzicielskie, podejrzewając swojego eks o alkoholizm. Sytuacja, w którą została wmieszana Inga, doprowadziła ją do utraty pracy. Inga kryła szefa, który później zakochał się w niej.

Zobacz: Inga jest na skraju załamania! Nie ma pieniędzy i szuka pomocy u... Dorotki!

Reklama

Przeczytaj też: Patrycja nie wierzy, że Zuza weźmie ślub?! "Tym razem mi nie uciekniesz". Zobaczcie zwiastun "Przyjaciółek"

Reklama
Reklama
Reklama