Dorota Czaja
Instagram

Gwiazda "Przyjaciółek" urodziła! Znamy płeć i imię jej dziecka!

Dorota Czaja
Instagram

Baby boom w polskim show-biznesie wciąż trwa! Niedawno na świat przyszły dzieci m.in. Odety Moro czy Małgorzaty Sochy, znanej jako Inga z "Przyjaciółek". Teraz okazuje się, że jej serialowa koleżanka z planu również powitała dziecko na świecie! Mowa o Dorocie Czai, która właśnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciem maleństwa, zdradziła jego płeć i imię!

 

Zobacz: Małgorzata Socha urodziła! Znamy imię i płeć dziecka

 

Dorota Czaja została mamą po raz drugi

 

Dorota Czaja urodziła drugiego synka, któremu nadała imię Antek. Aktorka poszła w ślady Małgorzaty Sochy i również zdecydowała się na tradycyjne imię dla swojej pociechy. 

 

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! 👶🏻 Antek jest już z nami! ❤️👨‍👩‍👦‍👦 - napisała pod słodkim zdjęciem rączki synka.

 

Dorota Czaja
Instagram

Dorota Czaja o ciąży poinformowała 4 miesiące temu, również na Instagramie. Napisała wtedy:

 

Już niedługo... Miłość x 4. #werepregnant #babycomingsoon #pregnancy #ciąża #bedzienaswiecej #familygrowing #babyboomer #dorotaczaja #leoupdate #babyboom #rodzina

 

Dorota Czaja
Instagram

 

Dorota Czaja w "Przyjaciółkach"

 

Przypomnijmy, że Dorota Czaja wcieliła się w byłą żonę Żółkiewskiego, szefa Ingi. To właśnie ona chciała odebrać mu prawa rodzicielskie, podejrzewając swojego eks o alkoholizm. Sytuacja, w którą została wmieszana Inga, doprowadziła ją do utraty pracy. Inga kryła szefa, który później zakochał się w niej. 

 

 

Zobacz: Inga jest na skraju załamania! Nie ma pieniędzy i szuka pomocy u... Dorotki!

 

Przeczytaj też: Patrycja nie wierzy, że Zuza weźmie ślub?! "Tym razem mi nie uciekniesz". Zobaczcie zwiastun "Przyjaciółek"

Więcej na temat zgadnij kto to? Przyjaciółki
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14