Dorotka
Printscreen ipla.tv
1/5
Dorotka
Printscreen ipla.tv

Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) to bez wątpienia jedna z najbardziej stylowych bohaterek "Przyjaciółek". Zawsze elegancko ubrana, od stóp do głów w trendach. Dorotka preferuje styl glamour - kobiecy, ale jednocześnie seksowny i szykowny. Nie gardzi błyskiem, biżuterią, krzykliwymi wzorami. Nic więc dziwnego, że damska część widzów serialu zachwyca się ubraniami serialowej Dorotki. Ostatnio szczególną uwagę zwróciła bordowa koszula bohaterki. Dorotka wystąpiła w niej w 143. odcinku "Przyjaciółek". My wiemy, gdzie możecie kupić tę koszulę i w jakiej cenie! Zobaczcie kolejne strony galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Za nami 143. odcinek "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak dużo z niego pamiętasz! QUIZ

2/5
Dorotka
Printscreen ipla.tv

Dorotka pojawiła się w bordowej koszuli z żabotem i czarną kokardą pod szyją w 143. odcinku "Przyjaciółek". Ten strój mogliśmy podziwiać na bohaterce w kilku scenach, ale najlepiej widoczny był podczas kłótni z Adelą, córką Eryka. Ta koszula też wpadła wam w oko? Sprawdźcie na kolejnej stronie, gdzie ją kupić!

 

Zobacz: Dorotka już wie, jak się pozbyć córki Eryka! Tego chyba nikt się nie spodziewał! Zobaczcie, co wydarzy się w "Przyjaciółkach"

3/5
Dorotka
Mat. prasowe

Koszula Dorotki pochodzi z Zary. Niestety, na stronie marki nie jest już dostępna, ale nie martwcie się - i tak wiemy, gdzie ją znajdziecie i w to bardzo niskiej cenie!

 

Zobacz: Oglądałaś 142. odcinek "Przyjaciółek"? Czas sprawdzić swoją wiedzę! QUIZ

4/5
Dorotka
Printscreen ipla.tv

Okazuje się, że identyczny model koszuli można kupić na Aliexpress! Koszula kosztuje tam jedynie 12,79 dolarów, czyli około... 48 złotych!

 

Zobacz: 13. sezon "Przyjaciółek" jednak bez Zuzy?! Te zdjęcia niepokoją!

 

Dorotka

5/5
Dorotka
Printscreen ipla.tv
Więcej na temat Przyjaciółki