Zuza z Przyjaciółek Zuza, Anita Sokołowska Zuza, Anita Sokołowska Zuza, Anita Sokołowska Zuza
Zuza z Przyjaciółek
1/5
Zuza z Przyjaciółek

 

Kilka dni temu na jaw wyszło, że stacja Polsat już pracuje nad 13. sezonem "Przyjaciółek", a serialowe gwiazdy wróciły na plan. Wszyscy jednak zastanawiają się, jak potoczą się dalsze losy  Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Bez wątpienia największe emocje budzi wątek Zuzy, która niedawno dowiedziała się, że ma raka piersi. Fani serialu obawiają się, że Zuza może przegrać z chorobą i nie pojawi się w 13. sezonie. Niepokoją także najnowsze zdjęcia Anity Sokołowskiej! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: To już pewne! Powstanie 13. sezon "Przyjaciółek", ale... bez Zuzy?!

2/5
Zuza, Anita Sokołowska
Instagram

 

Według naszych informacji, gwiazdy "Przyjaciółek" już teraz pracują na planie 13. sezonu "Przyjaciółek", choć na razie nie pochwaliły się jeszcze żadnymi fotografiami czy nagraniami. Jednak Anita Sokołowska ostatnio zamieściła na Instagramie kilka zdjęć z planu...

 

Zobacz: Iga robi manicure... swojemu byłemu mężowi! Ta scena z "Przyjaciółek" rozbawi was do łez

3/5
Zuza, Anita Sokołowska
Instagram

 

Na jednej fotografii Anita Sokołowska pozuje z Tamarą Arciuch. 

 

W końcu razem pracujemy 😎🍒 - napisała Anita Sokołowska.

 

Tamara Arciuch nigdy jeszcze nie grała w "Przyjaciółkach", ale być może dołączyła do obsady. A może aktorki spotkały się na planie całkiem innej produkcji?

 

Zobacz: Oglądałaś 141. odcinek "Przyjaciółek"? Sprawdź, czy uważnie! QUIZ

4/5
Zuza, Anita Sokołowska
Instagram

 

Anita Sokołowska pochwaliła się także zdjęciem z komisarzem Jaworem z serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny". Fani natychmiast zaczęli się zastanawiać, czy to  Anita Sokołowska wystąpiła w tym serialu, czy może Michał Kitliński wystąpił w "Przyjaciółkach"!

 

Zobacz: Zuza trafi do szpitala, ale potem... Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"!

5/5
Zuza
Instagram

Na razie niestety Anita Sokołowska nie odpowiedziała na żadne pytanie. Pozostaje więc nadzieja, że jednak aktorka pracuje na planie "Przyjaciółek" a nie całkiem innej produkcji! To by oznaczało bowiem tylko jedno... śmierć Zuzy!  

 

Myślicie, że naprawdę Zuza przegra z rakiem?

 

Zobacz: Zuza zacznie przygotowywać testament?! Dramatyczne chwile w "Przyjaciółkach"

Więcej na temat Przyjaciółki