Zuza, Anka
Mat. prasowe
1/6
Zuza, Anka
Mat. prasowe

Przed nami 146. odcinek "Przyjaciółek", czyli już ostatni w 12. sezonie. Wreszcie poznamy zakończenie wielu wątków i historii Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Zakończenie 145. odcinka było szokujące - do domu Strzeleckich przyszli policjanci, którzy oświadczyli Ance, że Paweł nie żyje. Jaka jest prawda? Czy Anka zostanie wdową i zwąże się ze swoim szefem? Co z chorą Zuzą - czy dojdzie do jej ślubu z Jaśkiem? Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii!

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Oglądałaś 145. odcinek "Przyjaciółek"? Sprawdź swoją wiedzę! QUIZ

2/6
Anka
Mat. prasowe

Już wiadomo, że Paweł żyje! Na szczęście - jak informuje "Super Express" - dojdzie do pomyłki, a ciało, przy którym znalazły się dokumenty Pawła, należało do Żółkiewskiego, byłego szefa Ingi, z którym Paweł pomieszkiwał i urządzał alkoholowe libacje. Czy Anka wybaczy wszystko Pawłowi i wróci do niego, czy może jednak zwiąże się ze swoim szefem? 

 

Zobacz: Paweł z "Przyjaciółek" naprawdę nie żyje?! Niepokojący wpis gwiazdy serialu

3/6
Paweł, Anka
Facebook

Okazuje się, że Strzelecka nie będzie miała wątpliwości - wróci do Pawła, a swojemu szefowi jasno da do zrozumienia, że ich romans był pomyłką.

 

Mój mąż wrócił do domu - powie Anka.

-Słuchaj, jeżeli będziesz potrzebowała pomocy… - zacznie szef Anki.

-Nie sądzę. Tomasz, tamto w hotelu nie powinno się wydarzyć – odpowie Anka.

-Nie wierzę w takie nawrócenia. Myślę, że będziesz mnie jeszcze potrzebowała - stwierdzi Tomasz.

 

Zobacz: Kolejna ciąża w "Przyjaciółkach"?! Sprawdźcie, co wydarzy się w nowym odcinku serialu! 

4/6
Zuza, jasiek
Mat. prasowe

Tymczasem Zuza będzie przygotowywać się do ślubu z Jaśkiem. Wreszcie spełni się jej marzenie i ust ukochanego usłyszy słowa, które poruszą wszystkich!

 

Zobacz: Zuza i Jasiek przygotowują się do ślubu, a Anka będzie mieć romans?! Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"!

5/6
Zuza
Facebook

W czasie ślubu Jasiek powie:

 

Jesteś największym szczęściem mojego życia, wiesz? Jesteś najpiękniejszą kobietą, najwspanialszą, najpiękniejszym człowiekiem. Uwielbiam spędzać z tobą czas, każdą chwilę, uwielbiam każdy twój uśmiech, każdy twój dotyk, każde twoje słowo, wszysko. Jak wracam do domu i wiem że tam jesteś to dopiero czuje i rozumiem że żyje...kocham cię Zuza

 

Zobacz: Ta kobieta zniszczy związek Zuzy i Jaśka?! Szykuje się gorący romans w 13. sezonie "Przyjaciółek"! 

6/6
Przyjaciółki

Będziecie oglądać finałowy odcinek "Przyjaciółek"? I czekacie na 13. sezon?

 

Zobacz: Oglądałaś 144. odcinek "Przyjaciółek"? Sprawdź, czy uważnie! Zrób nasz QUIZ

Więcej na temat Przyjaciółki