Zuza Zuza Zuza, Dorotka, Patrycja Zuza Zuza z Przyjaciółek
Zuza
Instagram
1/5
Zuza
Instagram

12 sezon "Przyjaciółek" zdecydowanie najmniej łaskawy jest dla Zuzy (Anita Sokołowska), choć nie oszczędza także Ingi (Małgorzata Socha), Anki (Magda Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) czy Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Mimo tego, to właśnie Zuza przeżywa największą tragedię. Wydawało się, że gdy wróci do niej Jasiek i stworzy z nim szczęśliwą rodzinę, nie spotka jej już nic złego. Stało się jednak zupełnie inaczej. Zuza zachorowała na raka i postanowiła z nim ostro walczyć. Czy uda jej się wygrać? W nowym 142. odcinku widzów czeka spora niespodzianka. Zuza wyjdzie ze szpitala! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Oglądałaś 141. odcinek "Przyjaciółek"? Sprawdź, czy uważnie! QUIZ

2/5
Zuza
Mat. prasowe

Jak informuje "Telemagazyn", w 142. odcinku "Przyjaciółek", który zobaczymy w czwartek, 25 października, Zuza wyjdzie już ze szpitala! Markiewicz będzie już po wycięciu guza z piersi. Zuza może liczyć na wsparcie najbliższych - synkami zajmują się Jasiek i jej mama Stefa, nalegając, by Zuza odpoczywała i oszczędzała się. 

 

Zobacz: Zuza zacznie przygotowywać testament?! Dramatyczne chwile w "Przyjaciółkach"

3/5
Zuza, Dorotka, Patrycja
Instagram

Zuza jednak nie potrafi zmienić swojego życia i mimo bardzo poważnej operacji, a także zbliżającej się chemioterapii, nie zwalnia tempa. Chce funkcjonować tak jak wcześniej i zgrywa twardzielkę. Postanowi nawet wyjść z przyjaciółkami na koncert.

 

Zobacz: Zuza trafi do szpitala, ale potem... Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"!

4/5
Zuza
Instagram

W 142. odcinku zobaczymy Zuzę na koncercie w bardzo eleganckiej stylizacji. Markiewicz będzie wyglądać pięknie! Czyżby jej koszmar się skończył, a ona wróci do zdrowia?

 

Zobacz: Za nami 140. odcinek "Przyjaciółek". Sprawdź, czy uważnie go oglądałaś! QUIZ

5/5
Zuza z Przyjaciółek

Obawiamy się jednak, że przed Zuzą jeszcze wiele ciężkich chwil... Myślicie, że wygra z rakiem?

 

Zobacz: Horror w życiu Anki z „Przyjaciółek”. Nie uwierzysz, z czym będzie musiała się zmierzyć

Więcej na temat Przyjaciółki