Zuza Zuza Zuza Zuza, Anita Sokołowska Zuza, Jasiek
Zuza
Kolejny dramat w życiu Zuzy
1/5
Zuza
Mat. prasowe

 

12. sezon "Przyjaciółek" obfitował w osobiste dramaty każdej z bohaterek. Nie da się jednak ukryć, że najgorsze chwile przeżyła Zuza  (Anita Sokołowska), która zaczęła walkę z rakiem piersi. W ostatnim odcinku 12. sezonu serialowa bohaterka wzięła ślub ze swoim ukochanym partnerem Jaśkiem, jednak była tak słaba, że to właśnie Jasiek musiał zanieść ją do ołtarza. Nie było do końca wiadomo, czy Zuza wygra z podstępną chorobą. Teraz już wiemy, że Zuza pokona raka i będzie zdrowa w 13. sezonie. Niestety, wiele wskazuje na to, że znów będzie przeżywać dramatyczne chwile. Tym razem przez swojego męża! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Wiemy, w jaki sposób Zuza pokonała raka! Zobaczcie, co wydarzy się w 1. odcinku "Przyjaciółek"

2/5
Zuza

 

W sieci pojawił się już zwiastun 13. sezonu "Przyjaciółek". Dowiadujemy się z niego, że Zuza wzięła udział w eksperymentalnej terapii w USA i to dzięki niej wygrała z rakiem. Przez to jednak Zuza musiała wyjechać na pół roku z Polski. Co zastała w domu rodzinnym?

 

Zobacz: Gwiazda "Przyjaciółek" jest w ciąży! Pochwaliła się sporym brzuszkiem!

3/5
Zuza
Mat. prasowe

 

Okazuje się, że po tak długiej nieobecności dzieci Zuzy przestały ją poznawać! Do tego pierwsze chwile z ukochanym Jaśkiem zakończą się kłótnią. Ale to nie wszystko...

 

Zobacz: W "Przyjaciółkach" szykuje się kolejne rozstanie? Zobaczcie, co będzie się działo w 13. sezonie serialu!

4/5
Zuza, Anita Sokołowska
Instagram

 

Jakby było mało dramatów w życiu Zuzy, to na dodatek okaże się, że między Jaśkiem a tajemniczą blondynką (w tej roli Tamara Arciuch) do czegoś doszło i to prawdopodobnie w momencie, gdy Zuza leczyła raka w USA. 

 

Zobacz: Kulisy kręcenia "Przyjaciółek" zbulwersowały fanów serialu

5/5
Zuza, Jasiek
Instagram

 

Myślicie, że Zuza dowie się o zdradzi i rozstanie się z Jaśkiem?

 

Zobacz: Z którą "Przyjaciółką" najlepiej bawiłabyś się podczas karnawału? PSYCHOTEST

Więcej na temat Przyjaciółki