Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki
Przyjaciółki
Mat. prasowe
1/6
Przyjaciółki
Mat. prasowe

 

Już 1 marca, 1. odcinek 11. sezonu "Przyjaciółek"! Na ten moment czekali wszyscy miłośnicy kultowej już produkcji Polsatu. Wreszcie dowiemy się, co wydarzyło się u Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska) i Anki (Magda Stużyńska) po dramatycznym zakończeniu 10. sezonu. Gdy na jaw wyszła zdrada Ingi, Jasiek otworzył list z wynikami badań genetycznych, które zrobiła Zuza, by dowiedzieć się, kto jest ojcem jej dziecka. Wiktor odszedł od Patrycji, a w domu Anki zjawiła się policja! Co czeka "Przyjaciółki" w 11. sezonie? Zobaczcie nowe zdjęcia z planu serialu!

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Tak wygląda prawdziwa miłość? Zobacz romantyczną scenę Patrycji i Wiktora z 1. odcinka 11. sezonu "Przyjaciółek"!

2/6
Przyjaciółki
Instagram

 

Choć już jutro zobaczymy 1. odcinek "Przyjaciółek", to jednocześnie aktorki intensywnie pracują nad kolejnymi odcinkami! 

Oj dłuuuugi dziś dzień zdjęciowy...a końca jeszcze nie widać.Anita już padła...my z Magdą jeszcze walczymy na wszelkie sposoby😂😂😃😃 Małgosia szczęściara już w domu...ale napewno o nas myśli😍 Już 1 marca zobaczycie nasz kwartecik!!!Widzimy się? - napisała Joanna Liszowska pod najnowszym zdjęciem z planu. 

 

Zobacz: Wiktor chce mieć dziecko z Patrycją, Andrzej romans z Ingą, a Paweł… cierpi na impotencję! W „Przyjaciółkach 11” coraz większe emocje! 

3/6
Przyjaciółki
Instagram

 

W 1. odcinku 11. sezonu "Przyjaciółek" zobaczymy m.in. ślub Patrycji i Wiktora oraz ostrą kłótnię dziewczyn!

 

Zobacz: "Nie chcę was na moim ślubie!" Patrycja z "Przyjaciółek" nie będzie mieć litości dla Ingi, Anki i Zuzy! Zobaczcie nowy ZWIASTUN

4/6
Przyjaciółki
Instagram

 

W życiu Anki też duże zmiany. Nie jest tajemnicą, że do domu Strzeleckich wprowadzi się teściowa! I spowoduje niezłe zamieszanie w życiu rodziny.

 

Zobacz: Kolejna zdrada w "Przyjaciółkach". Anka będzie w szoku!

5/6
Przyjaciółki
Instagram

 

Zuza urodzi swoje pierwsze dziecko. Jak się okazuje - w 1. odcinku wciąż nie będzie wiadomo, kto jest ojcem jej synka!

 

Zobacz: Znamy imię dziecka Zuzy z "Przyjaciółek" i wiemy, co się wydarzy w 1. odcinku 11. sezonu serialu!

6/6
Przyjaciółki
Instagram

 

Co istotne - do grona dziewczyn dołączy tajemnicza Wika, koleżanka z liceum. Czy namiesza w życiu "Przyjaciółek"? Przekonamy się już jutro! Będziecie oglądać?

 

Zobacz: Do "Przyjaciółek" dołączy... nowa przyjaciółka?! Nigdy nie zgadniecie, kto ją zagra! Zobaczcie ZWIASTUN

Więcej na temat Przyjaciółki