Kora, Olga Jackowska, Kamil Sipowicz

Przyjaciółka Kory ostro o nowym związku Kamila Sipowicza! "Nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną"

Kora, Olga Jackowska, Kamil Sipowicz

Hanna Bakuła w mocnych słowach skomentowała nowy związek Kamila Sipowicza! Przyjaciółka Kory w rozmowie z mediami odniosła się do szczerego wyznania męża zmarłej artystki, który potwierdził, że znów jest zakochany. O tym, że Kamil Sipowicz już nie jest sam dowiedzieliśmy się pod koniec 2019 roku. "Super Express" informował wówczas, że Sipowicz spotyka się z tajemniczą, młodszą o ok. 30 lat  Sylwią. 

Można kochać dwie osoby. Podejrzewam, że miłość jest niepodzielna. „Miłość zaczyna się od miłości” - tak jak Kora powiedziała i można kochać wiele osób. Wielu ludzi tego doświadcza. Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a najwięcej szczęścia daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra- Kamil Sipowicz mówił w programie Moniki Jaruzelskiej  "Towarzyszka Panienka”.

Kamil Sipowicz zaczął układać sobie życie na nowo, a to nie spodobało się przyjaciółce Kory! Hanna Bakuła głośno skomentowała zachowanie męża zmarłej  artystki.

Hanna Bakuła krytykuje Kamila Sipowicza

Hanna Bakuła w rozmowie z mediami nie ukrywa, że według niej Kamil Sipowicz za szybko rozpoczął nowy związek. Przyjaciółka Kory w mocnych słowach skomentowała zachowanie męża zmarłej gwiazdy.

Kora zawsze mówiła, że stworzyli z Kamilem swój mikrokosmos i byłoby jej zwyczajnie przykro, gdyby dowiedziała się, że tak szybko ten mikrokosmos stworzył on z zupełnie kimś innym- Hanna Bakuła wyznała w rozmowie z Ewą Wąsikowską-Tomczyńską.

Temat związku Kamila Sipowicza poruszyła również w programie "Super Show" w Superstacji.

Każdy chce wierzyć, że jest niezastąpiony i wyjątkowy i że już po nim potop, że już po nim nic nie będzie. Myślę, że Kora nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną- oceniła Hanna Bakuła. 

Jesteście zaskoczeni wypowiedzią Hanny Bakuły? A może zgadzacie się z jej opinią? 

Zobacz także: Słynny mural z twarzą Kory został zniszczony! Zobaczcie szokujące zdjęcia

Przyjaciółka Kory skrytykowała nowy związek Kamila Sipowicza.

Kamil Sipowicz, Hanna Bakuła, Kora, Magda Gessler
East News

Kora zmarła w lipcu 2018 roku.

Kora w czarnej marynarce

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22