Party Stories
Kora, Olga Jackowska, Kamil Sipowicz
Newsy

Przyjaciółka Kory ostro o nowym związku Kamila Sipowicza! "Nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną"

Hanna Bakuła w mocnych słowach skomentowała nowy związek Kamila Sipowicza! Przyjaciółka Kory w rozmowie z mediami odniosła się do szczerego wyznania męża zmarłej artystki, który potwierdził, że znów jest zakochany. O tym, że Kamil Sipowicz już nie jest sam dowiedzieliśmy się pod koniec 2019 roku. "Super Express" informował wówczas, że Sipowicz spotyka się z tajemniczą, młodszą o ok. 30 lat  Sylwią. 

Można kochać dwie osoby. Podejrzewam, że miłość jest niepodzielna. „Miłość zaczyna się od miłości” - tak jak Kora powiedziała i można kochać wiele osób. Wielu ludzi tego doświadcza. Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a najwięcej szczęścia daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra- Kamil Sipowicz mówił w programie Moniki Jaruzelskiej  "Towarzyszka Panienka”.

Kamil Sipowicz zaczął układać sobie życie na nowo, a to nie spodobało się przyjaciółce Kory! Hanna Bakuła głośno skomentowała zachowanie męża zmarłej  artystki.

Obrazy Kory pomogą w zakupie leku dla wokalistki! Co o nich mówi?

Hanna Bakuła krytykuje Kamila Sipowicza

Hanna Bakuła w rozmowie z mediami nie ukrywa, że według niej Kamil Sipowicz za szybko rozpoczął nowy związek. Przyjaciółka Kory w mocnych słowach skomentowała zachowanie męża zmarłej gwiazdy.

Kora zawsze mówiła, że stworzyli z Kamilem swój mikrokosmos i byłoby jej zwyczajnie przykro, gdyby dowiedziała się, że tak szybko ten mikrokosmos stworzył on z zupełnie kimś innym- Hanna Bakuła wyznała w rozmowie z Ewą Wąsikowską-Tomczyńską.

Temat związku Kamila Sipowicza poruszyła również w programie "Super Show" w Superstacji.

Każdy chce wierzyć, że jest niezastąpiony i wyjątkowy i że już po nim potop, że już po nim nic nie będzie. Myślę, że Kora nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną- oceniła Hanna Bakuła. 

Jesteście zaskoczeni wypowiedzią Hanny Bakuły? A może zgadzacie się z jej opinią? 

Zobacz także: Słynny mural z twarzą Kory został zniszczony! Zobaczcie szokujące zdjęcia

Przyjaciółka Kory skrytykowała nowy związek Kamila Sipowicza.

Kamil Sipowicz, Hanna Bakuła, Kora, Magda Gessler
East News

Kora zmarła w lipcu 2018 roku.

Kora w czarnej marynarce

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kora z Markiem Jackowskim
Newsy
Te piosenki Kory i Maanamu zapamiętamy na zawsze... Sprawdź, czy poznasz je po jednym wersie! QUIZ

Kora odeszła rok temu, 28 lipca 2018 roku, nad ranem. Kora zostawiła po sobie wiele pięknych, ponadczasowych hitów, jak choćby "Anioł", "Bez Ciebie umieram" czy też "Krakowski spleen". Jeśli wydaje wam się, że znacie twórczość Maanamu, koniecznie musicie rozwiązać nasz QUIZ! Uwaga! Niektóre pytania mogą sprawić wam trudność!

POLECAMY: Pierwszą wielką miłością Kory był WPŁYWOWY polityk PiS!

Kora odeszła rok temu, 28 lipca 2018 roku, nad ranem. Kora zostawiła po sobie wiele pięknych, ponadczasowych hitów, jak choćby "Anioł", "Bez Ciebie umieram" czy też "Krakowski spleen". Jeśli wydaje wam się, że znacie twórczość Maanamu, koniecznie musicie rozwiązać nasz QUIZ! Uwaga! Niektóre pytania mogą sprawić wam trudność! POLECAMY: Pierwszą wielką miłością Kory był WPŁYWOWY polityk PiS!

Odeszli w 2018 roku
EastNews
Newsy
Kora, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stańko... Zobacz, kto jeszcze odszedł w 2018 roku

  Byli uwielbiani, mieli tysiące, a nawet miliony fanów na całym świecie. Niektórych zabrał nam czas, inni przegrali ciężką walkę z chorobą. Kilka osób nie otrzymało pomocy na czas i targnęło się na swoje życie... W 2018 roku pożegnaliśmy m.in.  Olgę Jackowską,  Arethę Franklin , Tomasza Stańko czy Leszka Millera Juniora. Nazwisk było wiele, zdecydowanie za wiele... Dziś wspominamy tych, których już nie ma z nami. Kto opuścił nas w 2018 roku? Zobaczcie wideo.    Zobacz też:  Rodzina złożyła hołd Korze. Przed świętami na jej domu pojawiło się coś niezwykłego!    Kora odeszła 28 lipca 2018 roku.  Tomasz Stańko zmarł 29 lipca 2018 roku 

Kamil Sipowicz na pogrzebie Kory
Newsy
"Kora przeszła piekło, a ja z nią" Kamil Sipowicz jeszcze nigdy tak wiele nie powiedział o chorobie żony
Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner