Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka zdradził, jaki moment w jego życiu był dla niego najważniejszy. Nie mówi wcale o ślubie z Agnieszką!

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl

Mija rok od tragedii, którą żyła cała Polska. Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno, pozostawiając w żałobie rodzinę i ukochaną żonę Agnieszkę. Przyjaciele producenta w wywiadach wspominają jego najpiękniejsze chwile, a jedna z nich szczególnie utkwiła w pamięci jednego z kolegów Piotra Woźniaka - Staraka. Opowiedział o niej w wywiadzie dla magazynu "Pani". Ten moment był dla męża Agnieszki Woźniak-Starak naprawdę bardzo ważny.

Zobacz także: To ich ostatnie wspólne zdjęcie. Tak Piotr Woźniak-Starak wspierał Agnieszkę w pracy! 

Przyjaciel Piotra Woźniaka - Staraka zdradził, jaki moment w jego życiu był dla niego najważniejszy. To nie był ślub! 

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła wszystkimi. Rok temu na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do tragicznego wypadku z udziałem producenta filmowego. Mąż gwiazdy TVN wypadł z motorówki i ślad po nim zaginął. Po kilku dniach poszukiwań media obiegła najgorsza informacja - Piotr Woźniak-Starak, nie żyje. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął na chwilę przed ich trzecią rocznicą ślubu. 

Jego kariera wspaniale się rozwijała, a u swego boku miał cudowną żonę. Niestety tragiczny wypadek wszystko przekreślił. Dziś, kiedy zbliża się pierwsza rocznica śmierci producenta, wspominają go najbliższe mu osoby. W wywiadzie dla "Pani" przyjaciel Piotra Woźniaka - Staraka, Krzysztof Terej wyjawił, w jakim momencie producent był najszczęśliwszy. Okazało się, że oczywiście ślub w Wenecji był dla męża gwiazdy TVN wyjątkowym i szczęśliwym przeżyciem, ale przyjacielowi producenta utkwiło w pamięci inne wydarzenie. 

Mnie w pamięci tkwi jeden szczególny moment, tuż przed wielką galą w Gdyni. Organizatorzy dzwonią do zwycięzców, by zapytać, czy są na miejscu i między wierszami proszą, by nie wyjeżdżać. To znak, że dostanie się nagrodę. Pamiętam wyraz jego twarzy, gdy odebrał ten telefon. Nie mógł nikomu powiedzieć, a rozpierało go szczęście. Wiedział, że za parę godzin odbierze pierwszą supernagrodę w swoim życiu. [...] Wyciszył się, by ekipa nie zauważyła, jak jest szczęśliwy, by potem ewentualnie nie spalić ich radości. Ten moment będę pamiętał do końca życia. [...] Ślub w Wenecji to inny, bardzo prywatny moment szczęścia i spełnienia - powiedział w wywiadzie dla Pani, przyjaciel Piotra Woźniaka Staraka.

Piotr Woźniak - Starak kochał swoją pracę i wkładał w nią całe serce. Każda jego produkcja zyskiwała uznanie krytyków filmowych, a przede wszystkim widzów. Najbardziej znane filmy wyprodukowane przez męża gwiazdy TVN to "Bogowie" oraz "Sztuka Kochani. Historia Michaliny Wisłockiej".

Piotr Woźniak-Starak
East News

Ciało Piotra Woźniaka - Staraka znaleziono w jeziorze Kisajno, po kilku dniach poszukiwań. Cała Polska była wstrząśnięta tragiczną śmiercią wybitnego producenta. Mężczyzna pozostawił w żałobie rodzinę i piękną żonę Agnieszkę. 

Piotr Woźniak-Staraki Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

 

Więcej na temat Piotr Woźniak - Starak
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43