Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl
Newsy

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka zdradził, jaki moment w jego życiu był dla niego najważniejszy. Nie mówi wcale o ślubie z Agnieszką!

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka zdradził, jaki moment w jego życiu był dla niego najważniejszy. Nie mówi wcale o ślubie z Agnieszką!

Mija rok od tragedii, którą żyła cała Polska. Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno, pozostawiając w żałobie rodzinę i ukochaną żonę Agnieszkę. Przyjaciele producenta w wywiadach wspominają jego najpiękniejsze chwile, a jedna z nich szczególnie utkwiła w pamięci jednego z kolegów Piotra Woźniaka - Staraka. Opowiedział o niej w wywiadzie dla magazynu "Pani". Ten moment był dla męża Agnieszki Woźniak-Starak naprawdę bardzo ważny.

Zobacz także: To ich ostatnie wspólne zdjęcie. Tak Piotr Woźniak-Starak wspierał Agnieszkę w pracy! 

Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"

Przyjaciel Piotra Woźniaka - Staraka zdradził, jaki moment w jego życiu był dla niego najważniejszy. To nie był ślub! 

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła wszystkimi. Rok temu na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do tragicznego wypadku z udziałem producenta filmowego. Mąż gwiazdy TVN wypadł z motorówki i ślad po nim zaginął. Po kilku dniach poszukiwań media obiegła najgorsza informacja - Piotr Woźniak-Starak, nie żyje. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął na chwilę przed ich trzecią rocznicą ślubu. 

Jego kariera wspaniale się rozwijała, a u swego boku miał cudowną żonę. Niestety tragiczny wypadek wszystko przekreślił. Dziś, kiedy zbliża się pierwsza rocznica śmierci producenta, wspominają go najbliższe mu osoby. W wywiadzie dla "Pani" przyjaciel Piotra Woźniaka - Staraka, Krzysztof Terej wyjawił, w jakim momencie producent był najszczęśliwszy. Okazało się, że oczywiście ślub w Wenecji był dla męża gwiazdy TVN wyjątkowym i szczęśliwym przeżyciem, ale przyjacielowi producenta utkwiło w pamięci inne wydarzenie. 

Mnie w pamięci tkwi jeden szczególny moment, tuż przed wielką galą w Gdyni. Organizatorzy dzwonią do zwycięzców, by zapytać, czy są na miejscu i między wierszami proszą, by nie wyjeżdżać. To znak, że dostanie się nagrodę. Pamiętam wyraz jego twarzy, gdy odebrał ten telefon. Nie mógł nikomu powiedzieć, a rozpierało go szczęście. Wiedział, że za parę godzin odbierze pierwszą supernagrodę w swoim życiu. [...] Wyciszył się, by ekipa nie zauważyła, jak jest szczęśliwy, by potem ewentualnie nie spalić ich radości. Ten moment będę pamiętał do końca życia. [...] Ślub w Wenecji to inny, bardzo prywatny moment szczęścia i spełnienia - powiedział w wywiadzie dla Pani, przyjaciel Piotra Woźniaka Staraka.

Piotr Woźniak - Starak kochał swoją pracę i wkładał w nią całe serce. Każda jego produkcja zyskiwała uznanie krytyków filmowych, a przede wszystkim widzów. Najbardziej znane filmy wyprodukowane przez męża gwiazdy TVN to "Bogowie" oraz "Sztuka Kochani. Historia Michaliny Wisłockiej".

Piotr Woźniak-Starak
East News

Ciało Piotra Woźniaka - Staraka znaleziono w jeziorze Kisajno, po kilku dniach poszukiwań. Cała Polska była wstrząśnięta tragiczną śmiercią wybitnego producenta. Mężczyzna pozostawił w żałobie rodzinę i piękną żonę Agnieszkę. 

Piotr Woźniak-Staraki Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Zobacz także
Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

Piotr Woźniak-Starak miał wielkie serce! Joanna Kos Krauze zdradziła, jak ratował jej umierającego męża

Piotr i Agnieszka Woźniakowie Starakowie

Piotr Woźniak-Starak chciał zostać ojcem? Przyjaciel opowiedział o jego planach

 

Anna Karwan wspomina Piotra Woźniaka-Staraka
East News
Newsy
Piotr Woźniak-Starak słyszał piosenkę Anny Karwan do jego filmu? Jak ją ocenił?
Anna Karwan nagrała piosenkę do ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. Czy producent zdążył jej posłuchać?

Niedawno na ekrany kin trafił ostatni film, który przed swoją nagłą śmiercią wyprodukował Piotr Woźniak-Starak . W "Ukrytej grze" możemy podziwiać wybitnych aktorów nie tylko z Polski, ale również z USA. Jedną z głównych ról zagrał bowiem Bill Pullman.  Zobacz także:  Bill Pullman u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest aktor, który zagrał główną rolę w ostatnim filmie Piotra Woźniaka-Staraka? Film "Ukryta gra" promuje piosenka Anny Karwan pt. "The Secret Game" , która przywodzi na myśl przeboje z produkcji o Jamesie Bondzie. Czy Piotr Woźniak-Starak zdążył przesłuchać ten hit? Jak mu się podobał? Zobaczcie, co zdradziła przed kamerami Party.pl sama Anna Karwan! Widzieliście już "Ukrytą grę"? Zobacz także:  Widzieliśmy "Ukrytą grę", ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka! Oto 5 powodów, dla których warto zobaczyć ten film

Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
"Dzień Dobry TVN" pożegnało Piotra Woźniaka-Staraka. Poświęcono mu ostatnie minuty programu
"Dzień Dobry TVN" pożegnało Piotra Woźniaka-Staraka. Poświęcono mu ostatnie minuty programu

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka rozpocznie się za kilka godzin. Producent filmowy zginął tragicznie w wieku 39 lat na mazurskim jeziorze Kisajno. Od jego śmierci minęły niespełna dwa tygodnie. Przyjaciele, koledzy i koleżanki z pracy, dalsi znajomi wciąż wspominają męża Agnieszki Woźniak-Starak . Czwartkowy program "Dzień Dobry TVN" również zakończył się wzruszającymi słowami o Piotrze. Ekipa wciąż nie może pogodzić się ze stratą przyjaciela.  TVN pożegnało Piotra Woźniaka-Staraka  Stacja TVN jest pogrążona w żałobie. W nieszczęśliwym wypadku zginął mąż dziennikarki stacji, Piotr Woźniak-Starak. 39-latek był cenionym producentem filmowym. Odpowiadał za produkcję takich filmów, jak "Bogowie" oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Już za kilka tygodni do kin wejdzie również "Ukryta gra", którą Woźniak-Starak produkował razem ze stacją TVN.  Czwartkowe wydanie "Dzień Dobry TVN" zakończyło się inaczej niż dotychczas. Stacja pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka w bardzo emocjonalnym wideo. Słowa kolegów i koleżanek poruszają! - Stworzył taką atmosferę na planie, że wszystkim zależało. To była praca zbiorowa. Ma... Miał niezwykłego nosa do ludzi - powiedział Piotr Adamczyk. - Pierwsze spotkanie było śmieszne. Zrobiła na mnie wrażenie takie, że gdybym nie wiedział, że kolesie obok to ochrona, to pomyślałbym, że wychował się na podwórku obok. (...) Pozostaje nam teraz wierzyć, że możemy dokończyć to, co zaczął - dodał reżyser i scenarzysta Łukasz Palkowski. - Był osobą niesamowicie rodzinną. Gdy wpadał na spotkania i był jakiś problem, zawsze mówił: "ja to ogarnę". Zawsze to powtarzał. "Ja to ogarnę". Zawsze był niezwykle oddany żonie, mamie, siostrze, tacie - wyznała...

Piotr Woźniak Starak doznał kontuzji
Newsy
Piotr Woźniak-Starak przed śmiercią kupił wyjątkowy i bardzo drogi prezent dla swojej żony
Piotr Woźniak-Starak tuż przed śmiercią kupił swojej żonie naprawdę wyjątkowy prezent.

Piotr Woźniak-Starak tuż przed śmiercią kupił swojej żonie naprawdę wyjątkowy prezent. Producent filmowy zmarł w tragicznym wypadku do którego doszło 18 sierpnia 2019 roku czyli zaledwie kilka dni przed trzecią rocznicą ślubu z Agnieszką Woźniak-Starak. Według medialnych doniesień właśnie z tej okazji Piotr  Woźniak-Starak przygotował dla ukochanej żony zaskakujący prezent za kilkanaście milionów złotych! Piotr Woźniak-Starak kupił żonie wyjątkowy prezent Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła wszystkimi. Bliko rok temu na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do tragicznego wypadku z udziałem produdenta filmowego. W wyniku gwałtownego skrętu mąż Agnieszki Woźniak-Starak wypadł z motorówki. Niestety, po kilku dniach poszukiwań wiceszef MSWiA przekazał smutną informację o odnalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka. Mąż gwiazdy zmarł tuż przed ich trzecią rocznicą ślubu. Po śmierci producenta filmowego "Super Express" informował, że przed wypadkiem Piotr Woźniak-Starak podarował ukochanej żonie wyjątkowy prezent z okazji rocznicy. Według doniesień dziennika dziennikarka miała otrzymać apartament w Nowym Jorku! Wyjątkowy prezent kosztował ok. 16 milionów złotych!  Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie wzięli ślub dokładnie 27 sierpnia 2016 roku. Piękna uroczystość została zorganizowana w Wenecji i wzięli w niej udział najbliżsi i przyjaciele pary. Rok temu zakochani mieli świętować trzecią rocznicę ślubu- Agnieszka i Piotr planowali spędzić ją w Wenecji. Niestety, 18 sierpnia Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku... Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent, jaki kupiła dla męża "Mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur" Przed śmiercią Piotr Woźniak-Starak kupił swojej żonie wyjątkowy prezent. 27 sierpnia...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner