Party Stories
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens  są parą
East News
Newsy

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens chcą zamieszkać razem! Ale… nie w Polsce. Dlaczego?

Związek Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa kwitnie! Już nie ukrywają, że są razem. Przetakiewicz (50) i Rooyens (47) wreszcie zaczęli się pojawiać na imprezach jako para. Na premierę polskiej edycji „Vogue’a” w sierpniu przyszli jeszcze oddzielnie, ale już na charytatywnym balu TVN i wystawie Jerzego Antkowiaka we wrześniu chętnie pozowali razem. O publicznych czułościach czy wspólnych wywiadach nie ma jednak mowy. Dyrektor kreatywna marki La Mania i znany producent nie chcą być „medialnym związkiem”. Ale nie ma wątpliwości, że są szczęśliwi. Przetakiewicz co jakiś czas publikuje na Instagramie posty o zakochaniu, miłości i pożądaniu. Rooyens też niedawno nieoczekiwanie zdobył się na szczere wyznanie.

„Pierwszy raz w dojrzałym życiu jestem szczęśliwie zakochany. Spełnienie uczuciowe przynosi mi duży spokój”, powiedział w wywiadzie dla Onet.pl.

Zaskoczył tym wielu, którzy jego relację z Joanną traktowali jak kolejny romans. Tymczasem, jak dowiedział się „Flesz”, para planuje zamieszkać razem!

 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens rzeczywiście wyprowadzają się z Polski? Wiemy!

Miłosny sekret

Chociaż pierwsze zdjęcia z ich londyńskiej randki pojawiły się w Internecie w maju, zaczęli spotykać się dużo wcześniej – ich bliska znajomość trwa już prawie rok. Oboje mieli za sobą niełatwe związki. Rooyens przez kilka lat był ze stylistką i kostiumografką Malwiną Wędzikowską, mówiło się nawet o ślubie. Przetakiewicz jakiś czas po śmierci Jana Kulczyka zaczęła się umawiać z zamożnym amerykańskim biznesmenem. Była o krok od wyjazdu na stałe do Nowego Jorku, ale zmieniła plany. Jej serce zdobył Rinke. Na walentynki przysłał jej 1001 róż! Potem, oprócz kwiatów, zaczął obdarowywać ją też balonami w kształcie serc. I tak jest do dzisiaj. Dla Przetakiewicz najważniejsze było jednak to, że Rinke szybko został zaakceptowany przez jej synów.

– Alex i Jakub uważają, że nowy chłopak mamy jest dobrym i ciepłym człowiekiem. Z kolei ona ma bardzo dobry kontakt z 20-letnim Rochem (synem producenta ze związku z Kayah – przyp. red.). Roch od kilku lat marzy o stworzeniu własnej marki modowej, a teraz dzięki Joannie może obserwować tworzenie kolekcji od kuchni – mówi nam znajomy pary.

 

Wspólna przyszłość

Gdzie Joanna i Rinke stworzą wspólny dom? Raczej nie w Polsce, bo Przetakiewicz wystawiła na sprzedaż swój warszawski apartament i prawie cały czas spędza w swoim drugim mieszkaniu, w Londynie. Rooyens jest tam częstym gościem. Podobno zawodowe plany także łączy z Wielką Brytanią.

– Przy Joannie czuje się uskrzydlony jak nigdy dotąd. Wierzy, że może produkować programy również dla brytyjskich mediów – mówi „Fleszowi” znajomy pary.

Rinke i Joanna planują też ponoć zakup domu na Lazurowym Wybrzeżu. Podobno upatrzyli sobie wzgórze Mont Boron niedaleko Nicei, gdzie posiadłość ma m.in. Elton John. Czy snują też wspólne plany zawodowe? Oboje mają przecież pozycję, doświadczenie, kontakty, a przede wszystkim znają polski show-biznes od podszewki. Mogliby wykorzystać ten potencjał. Na razie nic na to jednak nie wskazuje. Rooyens i Przetakiewicz cenią sobie niezależność i wolą równolegle prowadzić swoje kariery.

 

Temat ślubu

Jedno jest pewne: raczej nie spodziewajmy się ślubu, przynajmniej w najbliższym czasie.

Przetakiewicz pytana ostatnio, czy razem z Rooyensem myślą o sformalizowaniu związku, tylko się roześmiała: „Ten temat w ogóle nie istnieje”.

Dlaczego? Ci, którzy Joannę znają, twierdzą, że dyrektor kreatywna La Manii bardzo ceni sobie wolność.

– Ona wciąż uważa, że miłością jej życia był Jan Kulczyk. Ale z drugiej strony, wierzy, że u boku Rinkego również może być bardzo szczęśliwa – mówi „Fleszowi” znajoma pary.

Czy także jako żona? Czas pokaże :).

 

Czytaj także: Wiemy, jak zaczęła się miłość Joanny Przetakiewicz i Rinkego Rooyensa!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Przetakiewicz
Fleszstyle
Joanna Przetakiewicz w ryzykownej stylizacji. Czy pokazała za dużo?
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pod studiem Dzień Dobry TVN
Newsy
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub! „To jest facet, który ma siłę być facetem…” Tak zaczęła się ich miłość!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens  wzięli ślub! Para powiedziała sobie sakramentalne tak w sekrecie... Prawie w sekrecie! Joannie i Rinkemu udało się utrzymać wszystko w tajemnicy niemal do samego końca! Jeden z gości opublikował zdjęcie z tej uroczystości na Instagramie, dzięki któremu dowiedzieliśmy się że para powiedziała sobie już sakramentalne: "TAK!" Pamiętacie, jak zaczęła się ich miłość? To było w 2018 roku! To uczucie zaskoczyło także ich samych.  Kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością – do Joanny Przetakiewicz  (50) i Rinkego Rooyensa (48) ten opis pasuje idealnie. O tym, że dyrektor kreatywna marki La Mania spotyka się ze znanym producentem, plotkowano już jakiś czas temu. Jednak wszystkie szczegóły były utrzymane w niespotykanej jak na nich dyskrecji. Joannę i Rinkego zdradziły dopiero zdjęcia, które ukazały się pod koniec maja 2018 roku na jednym z portali. Paparazzi namierzyli parę na randce w Londynie. – Proszę wybaczyć, ale nie będę tego komentować – mówiła wówczas „Fleszowi” Przetakiewicz, pytana o to spotkanie. Nieugięty był wtedy również Rooyens. Dlaczego nie chciał potwierdzić, że się spotykają? Czy ich znajomość była wówczas jeszcze zbyt „świeża”, czy raczej tym razem wydawało się, że sprawa jest na tyle poważna, że nie chcieli zapeszyć... Okazało się, że ta relacja ma przyszłość! To jest love story Od lat chodzili tymi samymi ścieżkami: są zaliczani do tzw. śmietanki towarzyskiej i mają wspólnych znajomych. A jednak Joanna i Rinke nie znali się osobiście. Wpadli na siebie dopiero kilka miesięcy temu . – Oboje byli w dobrym momencie swojego życia. Status: wolny/wolna. Gotowi na kolejną miłość –...

Joanna Przetakiewicz
Newsy
"Jest szczęśliwa z Rinke Rooyensem" - mówią przyjaciele o nowym związku Joanny Przetakiewicz!

  K obieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością – do Joanny Przetakiewicz i Rinkego Rooyensa ten opis pasuje idealnie. O tym, że dyrektor kreatywna marki La Mania spotyka się ze znanym producentem, plotkowano już dwa miesiące temu. Jednak wszystkie szczegóły były utrzymane w niespotykanej jak na nich dyskrecji. Joannę i Rinkego zdradziły dopiero zdjęcia, które ukazały się pod koniec maja na jednym z portali. Paparazzi namierzyli parę na randce w Londynie. Jak czytamy w najnowszym magazynie „Flesz" para nie chce niczego komentować, bo ich znajomość jest jeszcze zbyt „świeża”, ale na tyle poważna, że nie chcą zapeszyć.    Są razem bardzo szczęśliwi. Żal byłoby to zepsuć. Mają tego świadomość, bo dzięki poprzednim związkom są już mądrzejsi – zdradza „Fleszowi” przyjaciółka pary.   Wygląda więc na to, że trafili na siebie w dobrym momencie.   Rinke potrzebował dojrzałej kobiety, która zaakceptuje to, jaki jest. Wbrew pozorom prywatnie jest zupełnie inny niż w biznesie. To wrażliwiec, który potrzebuje dużo ciepła – mówi we „Fleszu"  jego znajoma. A Joanna? Ponoć zakochała się w jego „mind blow” (z ang. uwolnionym umyśle) i nie spodziewała się, że jeszcze ktoś może jej tak zawrócić w głowie. Razem na pewno się nie nudzą. Więcej o tym, jak wyglądała przeszłość obojga czytaj w najnowszym numerze „Flesza".   Zobacz:  Hanna Lis zamieszkała u Joanny Przetakiewicz?! "Może to kwestia zaawansowanego wieku..."   Joanna Przetakiewicz była przez kilka lat partnerką Jana Kulczyka. Rinke Rooyens spotykał się dwa lata temu z Katarzyną Wołejnio.   Więcej - w nowym Fleszu!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner