Party Stories
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pod studiem Dzień Dobry TVN
Newsy

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub! „To jest facet, który ma siłę być facetem…” Tak zaczęła się ich miłość!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub! Para powiedziała sobie sakramentalne tak w sekrecie... Prawie w sekrecie! Joannie i Rinkemu udało się utrzymać wszystko w tajemnicy niemal do samego końca! Jeden z gości opublikował zdjęcie z tej uroczystości na Instagramie, dzięki któremu dowiedzieliśmy się że para powiedziała sobie już sakramentalne: "TAK!"

Pamiętacie, jak zaczęła się ich miłość? To było w 2018 roku! To uczucie zaskoczyło także ich samych. Kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością – do Joanny Przetakiewicz (50) i Rinkego Rooyensa (48) ten opis pasuje idealnie. O tym, że dyrektor kreatywna marki La Mania spotyka się ze znanym producentem, plotkowano już jakiś czas temu. Jednak wszystkie szczegóły były utrzymane w niespotykanej jak na nich dyskrecji. Joannę i Rinkego zdradziły dopiero zdjęcia, które ukazały się pod koniec maja 2018 roku na jednym z portali. Paparazzi namierzyli parę na randce w Londynie.

– Proszę wybaczyć, ale nie będę tego komentować – mówiła wówczas „Fleszowi” Przetakiewicz, pytana o to spotkanie.

Nieugięty był wtedy również Rooyens. Dlaczego nie chciał potwierdzić, że się spotykają? Czy ich znajomość była wówczas jeszcze zbyt „świeża”, czy raczej tym razem wydawało się, że sprawa jest na tyle poważna, że nie chcieli zapeszyć... Okazało się, że ta relacja ma przyszłość!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens rzeczywiście wyprowadzają się z Polski? Wiemy!

To jest love story

Od lat chodzili tymi samymi ścieżkami: są zaliczani do tzw. śmietanki towarzyskiej i mają wspólnych znajomych. A jednak Joanna i Rinke nie znali się osobiście. Wpadli na siebie dopiero kilka miesięcy temu.

– Oboje byli w dobrym momencie swojego życia. Status: wolny/wolna. Gotowi na kolejną miłość – żartuje ich znajoma.

Joanna spotykała się wcześniej z bankierem, który mieszkał za granicą. Rinke zakończył roczny romans z Kasią Wołejnio, modelką i aktorką z Los Angeles. Publicznie pojawił się z nią tylko raz, na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

– Od początku było widać, że stroną bardziej zaangażowaną w ten związek jest Kasia. Rinke sprawiał wrażenie zdystansowanego, zachowywał się tak, jakby samemu sobie przyglądał się z boku – zdradza „Fleszowi” znajoma Rooyensa.

Producent, który ma na koncie m.in. takie show jak „Taniec z gwiazdami” czy „The Voice of Poland”, po rozstaniu z Wołejnio wyjechał na dłuższe wakacje, żeby ochłonąć. Robi tak od lat. Ma do wyboru trzy azyle: sielską farmę ojca pod Amsterdamem, rejs łodzią po Narwi albo Tajlandię. O tej ostatniej mówił w jednym z wywiadów:

„Co roku robię sobie tam kilkutygodniowy detoks, wyłączam komórkę”.

Gdy po powrocie do Warszawy spotkał na swojej drodze Joannę, wiedział już, czego chce.

– Nie sposób się w niej nie zakochać. Każdy, kto ją poznał, może to potwierdzić. Spontaniczna, empatyczna, bardzo ciepła, ale z charakterkiem. No i piękna kobieta – twierdzą osoby, które ją znają.

Przetakiewicz jest nie tylko lubiana, ale i często adorowana. Nikogo nie zaskoczyło więc, że na walentynki dostała 1001 róż. Wszyscy zastanawiali się tylko: od kogo? Relacja na Instagramie na koncie Joanny robiła wrażenie. Na podłodze stoją wazony z ogromnymi bukietami czerwonych róż.

„To jest esencja mind blow, to jest love story. To jest facet, który ma siłę być facetem, który jest facetem absolutnie wyjątkowym, nieziemskim, to jest 1001 róż, jak 1001 baśni. Panowie, inspirujcie się tym na walentynki. Cudo!”, mówiła szczęśliwa, kręcąc filmik.

Pod postem pojawiły się setki komentarzy. Wtedy jeszcze nikt się jednak nie domyślał, że kwiaty mógł wysłać Rinke. Dzisiaj to składa się w całość.

– 1001 róż to pomysł w jego stylu. Rooyens ma fantazję i gest – przyznaje znajoma producenta.

Spotkanie dusz

Oboje mają silne osobowości. Są kreatywni, nietuzinkowi, kontrowersyjni. I oboje doświadczeni przez życie. I właśnie najwyraźniej to ich połączyło. Trafili na siebie w dobrym momencie.

– Rinke potrzebował dojrzałej kobiety, która zaakceptuje to, jaki jest. Wbrew pozorom prywatnie jest zupełnie inny niż w biznesie. To wrażliwiec, który potrzebuje dużo ciepła – mówi jego znajoma.

A Joanna? Ponoć zakochała się w jego „mind blow” (z ang. uwolnionym umyśle – przyp. red.) i nie spodziewała się, że jeszcze ktoś może jej tak zawrócić w głowie. Razem na pewno się nie nudzą. Jej podoba się jego niebanalne podejście do życia. Jemu – jej otwartość i zdecydowanie. Karierę, pieniądze i trudną przeszłość oboje już mieli. Teraz mogą się już tylko cieszyć sobą.

Czytaj także: Joanna Przetakiewicz znów jest zakochana? Zobacz komentarz bizneswoman!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Przetakiewicz
Newsy
"Jest szczęśliwa z Rinke Rooyensem" - mówią przyjaciele o nowym związku Joanny Przetakiewicz!

  K obieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością – do Joanny Przetakiewicz i Rinkego Rooyensa ten opis pasuje idealnie. O tym, że dyrektor kreatywna marki La Mania spotyka się ze znanym producentem, plotkowano już dwa miesiące temu. Jednak wszystkie szczegóły były utrzymane w niespotykanej jak na nich dyskrecji. Joannę i Rinkego zdradziły dopiero zdjęcia, które ukazały się pod koniec maja na jednym z portali. Paparazzi namierzyli parę na randce w Londynie. Jak czytamy w najnowszym magazynie „Flesz" para nie chce niczego komentować, bo ich znajomość jest jeszcze zbyt „świeża”, ale na tyle poważna, że nie chcą zapeszyć.    Są razem bardzo szczęśliwi. Żal byłoby to zepsuć. Mają tego świadomość, bo dzięki poprzednim związkom są już mądrzejsi – zdradza „Fleszowi” przyjaciółka pary.   Wygląda więc na to, że trafili na siebie w dobrym momencie.   Rinke potrzebował dojrzałej kobiety, która zaakceptuje to, jaki jest. Wbrew pozorom prywatnie jest zupełnie inny niż w biznesie. To wrażliwiec, który potrzebuje dużo ciepła – mówi we „Fleszu"  jego znajoma. A Joanna? Ponoć zakochała się w jego „mind blow” (z ang. uwolnionym umyśle) i nie spodziewała się, że jeszcze ktoś może jej tak zawrócić w głowie. Razem na pewno się nie nudzą. Więcej o tym, jak wyglądała przeszłość obojga czytaj w najnowszym numerze „Flesza".   Zobacz:  Hanna Lis zamieszkała u Joanny Przetakiewicz?! "Może to kwestia zaawansowanego wieku..."   Joanna Przetakiewicz była przez kilka lat partnerką Jana Kulczyka. Rinke Rooyens spotykał się dwa lata temu z Katarzyną Wołejnio.   Więcej - w nowym Fleszu!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens  są parą
East News
Newsy
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens chcą zamieszkać razem! Ale… nie w Polsce. Dlaczego?

Związek Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa kwitnie! Już nie ukrywają, że są razem. Przetakiewicz (50) i Rooyens (47) wreszcie zaczęli się pojawiać na imprezach jako para. Na premierę polskiej edycji „Vogue’a” w sierpniu przyszli jeszcze oddzielnie, ale już na charytatywnym balu TVN i wystawie Jerzego Antkowiaka we wrześniu chętnie pozowali razem. O publicznych czułościach czy wspólnych wywiadach nie ma jednak mowy. Dyrektor kreatywna marki La Mania i znany producent nie chcą być „medialnym związkiem”. Ale nie ma wątpliwości, że są szczęśliwi. Przetakiewicz co jakiś czas publikuje na Instagramie posty o zakochaniu, miłości i pożądaniu. Rooyens też niedawno nieoczekiwanie zdobył się na szczere wyznanie. „Pierwszy raz w dojrzałym życiu jestem szczęśliwie zakochany. Spełnienie uczuciowe przynosi mi duży spokój”, powiedział w wywiadzie dla Onet.pl. Zaskoczył tym wielu, którzy jego relację z Joanną traktowali jak kolejny romans. Tymczasem, jak dowiedział się „Flesz”, para planuje zamieszkać razem!   Miłosny sekret Chociaż pierwsze zdjęcia z ich londyńskiej randki pojawiły się w Internecie w maju, zaczęli spotykać się dużo wcześniej – ich bliska znajomość trwa już prawie rok. Oboje mieli za sobą niełatwe związki. Rooyens przez kilka lat był ze stylistką i kostiumografką Malwiną Wędzikowską, mówiło się nawet o ślubie. Przetakiewicz jakiś czas po śmierci Jana Kulczyka zaczęła się umawiać z zamożnym amerykańskim biznesmenem. Była o krok od wyjazdu na stałe do Nowego Jorku, ale zmieniła plany. Jej serce zdobył Rinke. Na walentynki przysłał jej 1001 róż! Potem, oprócz kwiatów, zaczął obdarowywać ją też balonami w kształcie serc. I tak jest do dzisiaj. Dla Przetakiewicz najważniejsze było...

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na balu TVN
East News
Newsy
Joanna Przetakiewcz i Rinke Rooyens wzięli ślub, a co z podróżą poślubną? Tylko nam zdradzili, jakie mają plany

Zaskoczyli wszystkich! Po ślubie cywilnym w Polsce Joanna Przetakiewcz i Rinke Rooyens powiedzieli sobie „tak” w Grecji! Uroczystość odbyła się w ekskluzywnym kompleksie wypoczynkowym Amanzoe w Kranidi. – Bardzo nam zależało, żeby nasi rodzice byli z nami: moja mama i tata Rinkego. W tym ważnym dniu towarzyszyły nam też nasze dzieci, czyli moich trzech synów i syn Rinkego, oraz najbliżsi przyjaciele. Dla nas wszystkich to był czas miłości i bliskości – zdradziła w rozmowie z „Fleszem” Joanna Przetakiewicz. Zobacz także:  Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub! „To jest facet, który ma siłę być facetem…” Tak zaczęła się ich miłość! Goście na weselu Przetakiewicz i Rooyensa Wśród gości weselnych nie zabrakło m.in. Kayah i Dawida Wolińskiego, a synowie Joanny poprowadzili ją do ołtarza. Tego dnia panna młoda wystąpiła w pięknej sukni z ręcznie wyszywanymi kwiatami. – Podczas ślubu cywilnego w Warszawie miałam na sobie suknię marki La Mania. Na ceremonię w Grecji włożyłam suknię Valentino, a mój mąż garnitur od Toma Forda – dodaje projektantka. W hotelu nowożeńcy wypoczywali tylko trzy dni. Podróż poślubną muszą przełożyć na inny termin. Powód? – Wracamy do Polski, do pracy – tłumaczy nam Joanna. Jak donosi "Flesz", projektantka wróciła na zjazd liderek Ery Nowych Kobiet - ruchu społecznego, który założyła prawie 2 lata temu. Więcej w nowym "Fleszu".

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner