Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Jedna z czołowych gwiazd zabrała głos: "Nie mam siły"

Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

W miniony poniedziałek Fakt poinformował, że u jednej z gwiazd serialu "Przyjaciółek" został wykryty koronawirus. Te doniesienia potwierdził reżyser serialu, Grzegorz Kuczeriszka. Nie poinformowano dokładnie, o którą gwiazdę z obsady chodzi, jednak cała ekipa musiała zostać poddana testom na COVID-19.  Przerażona sytuacją Magdalena Stużyńska, serialowa Anka, opublikowała właśnie emocjonalny wpis. Aktorka jest już po testach. Co napisała? 

Zobacz także: Reżyser "Przyjaciółek" potwierdza koronawirusa u gwiazy serialu! "Jesteśmy przerażeni"

Magdalena Stużyńska o koronawirusie na planie "Przyjaciółek"

Blady strach padł na całą ekipę "Przyjaciółek". Przerwano zdjęcia do najnowszego sezonu, z powodu wykrycia koronawirusa u jednej z gwiazd hitowego serialu. Cała ekipa musiała wykonać testy. Magdalena Stużyńska jest już po dwukrotnym wykonaniu testu na COVID-19. Na szczęście wynik wyszedł negatywny, o czym poinformowała na swoim profilu społecznościowym: 

Nie mam COVID!!! Testy dwukrotnie pokazały negatywny wynik. Jeszcze nie zeszło ze mnie napięcie, nie mam siły jeszcze się cieszyć. To, że się nie zarazilam, nie znaczy, ze wirusa nie ma, jak twierdzą niektórzy. „Otarłam się” o niego blisko - i uwierzcie: oczekiwanie na wynik testu nie jest przyjemnym czasem. Uważajcie na siebie i na innych, proszę... Pandemia się jeszcze nie skończyła niestety. A skutki zakażenia dotykają nie tylko zarażonej osoby. Bądźcie zdrowi i ostrożni! Howgh!

Całej ekipie "Przyjaciółek" życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że wszyscy będą mogli odetchnąć z ulgą po wykonanych testach. 

Zobacz także: Przerwano zdjęcia na planie "Przyjaciółek"! U jednej z gwiazd wykryto koronawirusa?

Magdalena Stużyńska z "Przyjaciółek" nie ma koronawirusa. Cała ekipa musiała się poddać testom, po tym jak wśród jednej z gwiazd obsady wykryto zarażenie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Stużyńska (@magdalenastuzynska)

Zdjęcia do 16. sezonu "Przyjaciółek" zostały wstrzymane. 

Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05