Gwiazdy na planie serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Przerwano zdjęcia na planie "Przyjaciółek"! U jednej z gwiazd wykryto koronawirusa? 

Gwiazdy na planie serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Prace na planie najnowszego sezonu "Przyjaciółek" zostały wstrzymane? Tak twierdzi "Fakt", który informuje, że u jednej z gwiazd hitu Polsatu został wykryty koronawirus! Według medialnych doniesień w związku z zakażeniem cała ekipa pracująca w serialu nie może pracować nad nowymi odcinkami. Ponad sześćdziesiąt osób będzie musiało przejść testy na obecność koronawirusa. 

Wstrzymano prace na planie "Przyjaciółek"

Prace nad szesnastym sezonem "Przyjaciółek" rozpoczęły się już kilka tygodni temu- dokładnie 4 czerwca.  Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska wróciły na plan serialu, który ma trafić do jesiennej ramówki Polsatu. Niestety, teraz okazuje się, że nagrania nowych odcinków musiały zostać wstrzymane. Jak donosi "Fakt" jedna z największych gwiazd serialu ma koronawirusa.

Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan- zdradza źródło "Faktu".

Jak na ustalenia dziennika zareagowała Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza?

Nie chcę się na ten temat wypowiadać- "Fakt" cytuje aktorkę.

Mamy nadzieję, że testy nie wykryją koronawirusa u kolejnych osób z ekipy "Przyjaciółek", a gwiazda, która jest zakażona jak najszybciej wyzdrowieje! 

Zobacz także: Paweł Ciołkosz, gwiazdor "Przyjaciółek" i "Zawsze warto" wziął ślub! Zobaczcie piękną suknię Panny Młodej

Według medialnych doniesień u jednej z gwiazd "Przyjaciółek" wykryto koronawirusa.

Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Prace na planie serialu zostały wstrzymane. 

Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

 

Więcej na temat Przyjaciółki
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05