aktorki z serialu "Przyjaciółki" w 13. sezonie
Mat. prasowe

Reżyser "Przyjaciółek" potwierdza koronawirusa u gwiazy serialu! "Jesteśmy przerażeni"

aktorki z serialu "Przyjaciółki" w 13. sezonie
Mat. prasowe

Grzegorz Kuczeriszka potwierdził, że u gwiazdy "Przyjaciółek" wykryto koronawirusa! "Rzeczpospolita" cytuje reżysera serialu, który przyznaje, że cała ekipa jest przerażona niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi aktorki.

Grzegorz Kuczeriszka zwrócił uwagę, że niestety nie wszystkie gwiazdy występujące w "Przyjaciółkach" stosują wcześniej wyznaczone zasady bezpieczeństwa! Która aktorka została zakażona koronawirusem?

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zakażona koronawirusem

W poniedziałej 13 lipca "Fakt" jako pierwszy poinformował, że prace na planie nowego sezonu zostały przerwane. Okazało się wówczas, że jedna z największych gwiazd serialu została zakażona koronawirusem. 

Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa - zdradził informator dziennika.

Teraz doniesienia mediów potwierdził sam Grzegorz Kuczeriszka, reżyser hitu Polsatu! Jak komentuje niepokojące doniesienia dotyczące jednej z gwiazd "Przyjaciółek"?

Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają. Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa - "Rzeczpospolita" cytuje reżysera serialu.

Teraz cała ekipa musi przejśc testy na obecność koronawirusa. Niestety, jeżeli okaże się, że wirus zostanie wykryty u kolejnych gwiazd, przerwa na planie "Przyjaciółek" będzie trwać dłuzej niż planowano i nie wiadomo, kiedy się zakończy. 

Całej ekipie "Przyjaciółek" życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Jak dobrze znasz 15. sezon "Przyjaciółek"? Sprawdź się w naszym QUZIE

Jedna z gwiazd "Przyjaciółek" została zakażona koronawirusem.

Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Instagram

Zdjęcia na planie serialu zostały wstrzymane.

Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

 

Więcej na temat Przyjaciółki
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05