Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?

W programie na żywo padło pytanie o jego piąte dziecko. Jak zareagował Michał Wiśniewski?

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?

Michał Wiśniewski zdementował czy potwierdził medialne plotki dotyczące ciąży swojej partnerki? Zaledwie kilka dni temu poinformowaliśmy, że lider zespołu "Ich Troje" już wkrótce po raz piąty zostanie ojcem. Okazało się wówczas, że nowa partnerka, którą Michał Wiśniewski poznał przez internet, jest w trzecim miesiącu ciąży. Oznacza to, że dziecko pary przyjedzie na świat w marcu 2020 roku. 

Michał Wiśniewski do tej pory nie komentował medialnych doniesień, ale teraz w programie emitowanym na żywo został zapytany wprost, czy może potwierdzić informacje o piątym dziecku. Jak Michał Wiśniewski zareagował na gratulacje od Tomasza Kammela?

Michał Wiśniewski zapytany o dziecko w "Pnś"

Michał Wiśniewski pojawił się w czwartkowym wydaniu "Pytania na Śniadanie", żeby wziąć udział w rozmowie na temat pomagania dzieciom w lekcjach. Lider "Ich Troje" z pewnością nie spodziewał się jednak tego, że prowadzący śniadaniowe show rozpoczną rozmowę od informacji dotyczących jego piątego dziecka! 

Przychodzi nasz kolega dzisiaj i mówi: „Słuchajcie, wy nie wiecie, ale Michał Wiśniewski będzie miał piąte dziecko”- zaczął opowiadać Tomasz Kammel. Jeśli nie chcesz o tym mówić, to ani słowa, ale jeśli chcesz, to my ci bardzo serdecznie gratulujemy… w walce z niżem demograficznym - powiedział dziennikarz.

Michał Wiśniewski był wyraźnie zmieszany i nie chciał komentować doniesień na swój temat. 

Mamy dzisiaj bardzo fajny temat. Chciałem powiedzieć, że po dłuższym okresie chodzenia do szkoły stwierdziłem, że ja właśnie lekcji już odrabiał nie będę - Michał Wiśniewski próbował wrócić do tematu odrabiania lekcji. 

Marzena Rogalska nie odpuszczała i znów poruszyła temat kolejnego dziecka.

- Ale z tym piątym dzieckiem, które nadejdzie? - zapytała prowadząca "PnŚ".

- To jest à propos odrabiania lekcji - stanowczo odpowiedział Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski w programie na żywo nie potwierdził, ale również i nie zdementował informacji o ciąży swojej partnerki. Czy wkrótce skomentuje doniesienia dotyczące piątego dziecka? 

Zobacz także: Apoloniusz Tajner wziął ślub z 36 lat młodszą partnerką! Kto pojawił się na weselu? Wiśniewski i Małyszowie!

Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował informacji o ciąży swojej partnerki

Michał Wiśniewski

Czy wkrótce odniesie się do informacji na temat dziecka?

Michał Wiśniewski na ślubie Apoloniusza Tajnera

 

Więcej na temat Michał Wiśniewski
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11