Małgorzata Rozenek w różowej sukni

Będzie druga edycja "Projekt Lady"? Małgorzata Rozenek zdradziła tajemnicę!

Małgorzata Rozenek w różowej sukni

Małgorzata Rozenek zdradziła, czy będzie druga edycja programu "Projekt Lady"! Nowe show, które prowadzi gwiazda cieszy się ogromną popularnością. Z tygodnia na tydzień losy niesfornych uczestniczek przyciągają coraz większą publiczność. Tak było i ostatnio! Małgorzata Rozenek jest bardzo szczęśliwa, że widzowie polubili ten program, a w jednym z najnowszych wywiadów uchyliła rąbka tajemnicy co do dalszych losów show. Czy powstanie kolejna edycja?

Cały czas wyznaczam sobie cele i każdy wydaje mi się równie ważny. Od sierpnia zaczynam pracę na planie programu TVN Style, który właśnie tworzymy. Pracuję też nad kolejnym poradnikiem. Tym razem będzie dotyczył zasad savoir vivre’u. No i oczywiście kolejny sezon programu „Projekt Lady”, który już po premierowym odcinku okazał się prawdziwym sukcesem. Pochwalę się raz jeszcze: 1,7 miliona widzów! - wyznała w rozmowie z lovemamissima.pl

Fani programu z pewnością będą zadowoleni z tej nowiny. Pomimo natłoku obowiązków zawodowych Małgorzata Rozenek znajduje też czas, aby pomóc potrzebującym. Gwiazda wraz z marką Mamissima wsparła już 33 wychowanków Domu Dziecka we Włocławku. Ty też możesz pomóc!  Potrzebne są pieluchy w rozmiarze 4-5, mokre chusteczki i jesienne ubrania do wzrostu 146cm. Wszystko można przesyłać na adres: 

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Maluch”
ul. Sielska 3
87-800 Włocławek

 

Zobacz także: Są wyniki oglądalności kolejnego odcinka "Projekt Lady"! Do tej pory sukces, a teraz?​

 

Małgorzata Rozenek zdradziła, że będzie kolejny sezon Projekt Lady

Małgorzata Rozenek w białej sukience

 

Program cieszy się ogromną popularnością.

Małgorzata Rozenek w czerwonym garniturze

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22