Program Mai Sablewskiej
ONS

Program Sablewskiej zniknął z anteny po dwóch odcinkach! Dlaczego? Maja zabrała głos

Program Mai Sablewskiej
ONS

Gdy program Mai Sablewskiej trafił do ramówki TVN Style, wielu patrzyło na ten projekt sceptycznie i nie wróżyło mu wielkiej przyszłości. "Sablewskiej sposób na modę" okazał się jednak sukcesem, a dużą część wakacji Maja spędziła na planie trzeciego już sezonu show, który jak zwykle zaskoczył widzów efektownymi metamorfozami. Przypomnijmy: Uczestniczka programu Sablewskiej jak Miley Cyrus. Ta metamorfoza robi wrażenie

Nieoczekiwanie jednak nie został wyemitowany trzeci odcinek nowego sezonu, a fani programu zaczęli swój niepokój wyrażać na profilu Mai na Facebooku, niektórzy snuli też rozmaite teorie "spiskowe" i zwiastować rychłe zdjęcie go z anteny. W końcu jednak głos zabrała sama zainteresowana. Sablewska poinformowała, że emisja jej programu została chwilowo wstrzymana i wróci on na antenę w połowie listopada. Nie chciała zdradzać powodów takiego obrotu spraw, ale dodała, że szanuje decyzję stacji.


Moi drodzy mój autorski program "Sablewskiej sposób na modę" powróci w listopadzie. Odcinek nr. 3 będziecie mogli zobaczyć 11.11, odcinek nr. 4 premiera odbędzie się 23.11, kolejny 30.11 itd. Taka jest decyzja stacji i ja ją szanuję, proszę Was o to samo. Warto jest poczekać, bo edycja 3 jest wyjątkowa, a kobiety i ich metamorfozy rewolucyjne... ! - czytamy na Facebooku Mai.


Będziecie oglądali program Sablewskiej po jego powrocie?

Zobacz: "Można powiedzieć, że 900 zł na zakupy to mało, ale..."

Maja Sablewska na prezentacji jesiennej ramówki TVN Style:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40