Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Uczestniczka programu Sablewskiej sobowtórem Miley Cyrus
Facebook
Newsy

Uczestniczka programu Sablewskiej jak Miley Cyrus. Ta metamorfoza robi wrażenie

Maja jest zachwycona

Maja Sablewska w swoim programie "Sablewskiej sposób na modę" diametralnie zmienia życie swoich uczestniczek. Stylistka dba nie tylko o ich wygląd, ale i dietę. Jej pomoc jest nieoceniona, a niektóre metamorfozy do dziś robią ogromne wrażenie. Przypomnijmy: Uczestniczka programu Sablewskiej mocno schudła. To zasługa Mai

Nie inaczej będzie w kolejnym odcinku jej show. Do programu zgłosiła się Jowita. Kobieta ma za sobą dwa nieudane związki, z których ma dwójkę dzieci. Przyszła do programu Mai, żeby poczuć się piękną i odzyskać wiarę w siebie. Finalna metamorfoza zrobiła na niej ogromne wrażenie. Nie sposób jednak nie zauważyć, że zawodniczka w krótkich włosach i drapieżnej stylizacji przypomina trochę Miley Cyrus. Podobnego zdania są fani programu.

Zmiana na plus?

Zobacz: Sablewska głodowała przez Marinę: Moje życie kończyło sięGwiazdy na premierze butów Mai Sablewskiej: 

Wróblewska krytykuje program Sablewskiej
ONS
Newsy
Wróblewska nie ma litości dla Mai Sablewskiej: Ona robi krzywdę kobietom!
Dorota jest oburzona metamorfozami uczestniczek

Telewidzowie TVN Style mogą obecnie oglądać drugi już sezon programu "Sablewskiej sposób na modę". Pierwsza seria cieszyła się dużym powodzeniem, a siłą propozycji byłej menadżerki gwiazd były nie tylko spektakularne metamorfozy, ale też chwytające za serce historie bohaterek. W tym sezonie również ich nie brakuje. Przypomnijmy: Sablewska uratowała życie bohaterce swojego programu. Wellman i Prokop w szoku Nie wszyscy są jednak entuzjastami talentu Mai Sablewskiej . Jedną z naczelnych krytykantek jej umiejętności jest Dorota Wróblewska , która otwarcie manifestuje swoje zdanie na temat jej programu. Tym razem do wypowiedzi zainspirował ją zwiastun najnowszego odcinka "Sablewskiej sposób na modę", po którym umieściła na swoim Facebooku ostrego posta i nie zostawia w nim na celebrytce suchej nitki.   Zaraz znowu ktoś napisze, że jestem zazdrosna i zawistna, ale muszę powiedzieć swoje zdanie. Maja Sablewska robi krzywdę kobietom. Jej metamorfozy są nietrafione. Zamiast odmłodzić, ukryć wady i pokazać zalety, to postarza, uwydatnia defekty i przedstawia wizerunki, które ze stylem nowoczesnej kobiety nie mają nic wspólnego. Mam wrażenie, że oglądam metamorfozy z lat 80-tych. Zobaczyłam zwiastun programu tv i żal...... Piękna dziewczyna wygląda znacznie poważniej od swojego męża. Czy oto chodziło Pani stylistce? Bez złośliwości - napisała Wróblewska. Oglądacie program Sablewskiej? Jak oceniacie jej umiejętności? Zobacz: Górniak oburzona słowami Sablewskiej: "BARAN JEDEN. Ona o Herde?"   Jedna z metamorfoz w pierwszym sezonie programu "Sablewskiej sposób na modę":

Metamorfoza uczestniczki programu Mai Sablewskiej
ONS/Facebook
Newsy
Uczestniczka programu Sablewskiej mocno schudła. To zasługa Mai
Teraz wygląda jeszcze seksowniej

Program Mai Sablewskiej "Sablewskiej sposób na modę" okazał się wielkim hitem TVN Style. Stylistka przygotowuje się do premiery nowego sezonu, gdzie nadal będziemy mogli podziwiać metamorfozy kobiet, które chcą zmienić swój wygląd. Ich historie często dotykają również innych aspektów życia, chociażby zdrowia. Przypomnijmy:  Sablewska uratowała życie bohaterce swojego programu. Wellman i Prokop w szoku Przemiana bohaterek programu Mai nie kończy się na jednak jego finale. Na Facebooku Sablewskiej pojawiły się ostatnio zdjęcia jednej z uczestniczek drugiej odsłony show, Basi. Tuż przed wzięciem udziału w produkcji kobieta zmagała się ze sporą nadwagą. Maja pomogła jej zrzucić wtedy kilkanaście kilogramów. To jednak nie koniec. Barbara cały czas ćwiczyła i stosowała dietę. Efekty są powalające - ze 105 kilogramów udało jej się schudnąć do 76! Nową figurą postanowiła się pochwalić całemu światu.  Sama Sablewska nie może ukryć podziwu dla bohaterki. My też jesteśmy pod wrażeniem. Zobacz:  Sablewska zachwyciła na ramówce TVN. Zdradziła co sobie poprawiła Tak Basia wygląda teraz: A tak przed i w trakcie programu: Maja Sablewska na konferencji TVN Style:

Program Mai Sablewskiej
ONS
Newsy
Program Sablewskiej zniknął z anteny po dwóch odcinkach! Dlaczego? Maja zabrała głos
Zobaczymy jeszcze "Sablewskiej sposób na modę"?

Gdy program Mai Sablewskiej trafił do ramówki TVN Style, wielu patrzyło na ten projekt sceptycznie i nie wróżyło mu wielkiej przyszłości. "Sablewskiej sposób na modę" okazał się jednak sukcesem, a dużą część wakacji Maja spędziła na planie trzeciego już sezonu show, który jak zwykle zaskoczył widzów efektownymi metamorfozami. Przypomnijmy: Uczestniczka programu Sablewskiej jak Miley Cyrus. Ta metamorfoza robi wrażenie Nieoczekiwanie jednak nie został wyemitowany trzeci odcinek nowego sezonu, a fani programu zaczęli swój niepokój wyrażać na profilu Mai na Facebooku, niektórzy snuli też rozmaite teorie "spiskowe" i zwiastować rychłe zdjęcie go z anteny. W końcu jednak głos zabrała sama zainteresowana. Sablewska poinformowała, że emisja jej programu została chwilowo wstrzymana i wróci on na antenę w połowie listopada. Nie chciała zdradzać powodów takiego obrotu spraw, ale dodała, że szanuje decyzję stacji. Moi drodzy mój autorski program "Sablewskiej sposób na modę" powróci w listopadzie. Odcinek nr. 3 będziecie mogli zobaczyć 11.11, odcinek nr. 4 premiera odbędzie się 23.11, kolejny 30.11 itd. T aka jest decyzja stacji i ja ją szanuję, proszę Was o to samo. Warto jest poczekać, bo edycja 3 jest wyjątkowa, a kobiety i ich metamorfozy rewolucyjne... ! - czytamy na Facebooku Mai. Będziecie oglądali program Sablewskiej po jego powrocie? Zobacz: "Można powiedzieć, że 900 zł na zakupy to mało, ale..." Maja Sablewska na prezentacji jesiennej ramówki TVN Style:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner