Nowe programy Karoliny Korwin Piotrowskiej Dwa nowe programy Karoliny Korwin Piotrowskiej Dwa nowe programy Karoliny Korwin Piotrowskiej Dwa nowe programy Karoliny Korwin Piotrowskiej Karolina Korwin Piotrowska
Nowe programy Karoliny Korwin Piotrowskiej
Instagram
1/5
Nowe programy Karoliny Korwin Piotrowskiej
Instagram

Po tym, jak "Magiel Towarzyski" spadł z anteny po 10 latach, Karolina Korwin Piotrowska rzuciła się w wir pracy nad dwoma nowymi projektami. Jednym z nich jest program "DKF", który swoją premierę będzie miał już 3 sierpnia na antenie TVN Fabuła, o godzinie 20. Kino jest wielką pasją Korwin Piotrowskiej, a więc jej show będzie właśnie o tym:

Kino to moja wielka pasja. Swoją karierę zawodową zaczynałam właśnie od robienia rzeczy filmowych, m.in.: programów o tej tematyce w radio i telewizji, byłam recenzentem, pracowałam na planach i w biurach handlowych filmów. Tak więc trochę się znam na tej materii i z przyjemnością wracam do źródeł. „DKF” to program, w którym nie będzie plotek. Ludzie kina będą mówili w nim o tym co umieją najlepiej, czyli o swoim zawodzie - mówiła w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

To jednak nie wszystko! O szczegółach przeczytacie na kolejnych stronach!

Zobacz także: Magda Gessler ostro o Anji Rubik: "Dramat, Oświęcim". Karolina Korwin Piotrowska zabrała głos!

2/5
Dwa nowe programy Karoliny Korwin Piotrowskiej

W pierwszym odcinku „DKF” zostanie poruszony temat: „Jak zrobić karierę za granicą?”. Gośćmi będą m.in. Weronika Rosati, Anna Próchniak czy Vanessa Alexander. W drugim odcinku pojawią się najwięksi producenci polskich seriali: Ilona Łepkowska, Dorota Kośmicka-Gacke i Michał Kwieciński, a także aktorka - Tamara Arciuch. 

Jaki jeszcze program poprowadzi Karolina Korwin Piotrowska? 

3/5
Dwa nowe programy Karoliny Korwin Piotrowskiej

Z kolei we wrześniu na antenie TVN Style Karolin Korwin Piotrowska poprowadzi program „#Sława” (tak również nazywa się jej ostatnia książka). Głównym tematem rozmów będą zjawiska i fenomeny w polskim show-biznesie:

Będziemy zastanawiać się jak popkultura wpływa na nasze ideały piękna, na wzory, które mamy wdrukowywane w głowę - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl

Wśród gości m.in. Magdalena Boczarska oraz Dawid Woliński: 

Z wybitną aktorką Magdaleną Boczarską porozmawiam o ciele jako narzędziu pracy, o jej emocjach w momencie kiedy musi się rozebrać przed milionami, jak w „Sztuce kochania”, czy na scenie teatralnej, kiedy czuje reakcje publiczności. Dawid Woliński opowie o tym, jak to jest być posądzanym o bycie narcyzem. Zapytam go też, ile pieniędzy wydaje na siebie - podkreśla Karolina Korwin-Piotrowska.

Zobacz: „Byłam o krok od zrobienia sobie dużej krzywdy”. Magdalena Boczarska o anoreksji

4/5
Dwa nowe programy Karoliny Korwin Piotrowskiej

Czekacie na nowe programy Karoliny? Który z nich będzie większym hitem? 

5/5
Karolina Korwin Piotrowska
Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska