Fashion Police po śmierci Joan Rivers
Facebook

Co z programem Joan Rivers po jej śmierci? Mamy oświadczenie produkcji

Fashion Police po śmierci Joan Rivers
Facebook

Śmierć Joan Rivers poruszyła całe Hollywood, a zgodnie z jej życzeniem pogrzeb był prawdziwym spektaklem. Pojawiła się na nim cała plejada gwiazd, które opłakiwały ikonę telewizji, ale nie zapomniały też o jej charakterystycznym poczuciu humoru. Przypomnijmy: Gwiazdy pożegnały Joan Rivers. Jej pogrzeb był wielkim show

Po odejściu Joan pod znakiem zapytania stanęły dalsze losy jej hitowego programu "Fashion Police", w którym w towarzystwie m.in. Kelly Osbourne oceniała stylizacje gwiazd z czerwonego dywanu. W końcu jednak podjęto ostateczną decyzję - w oficjalnym oświadczeniu producenci poinformowali, że show wróci na antenę w marcu 2015 roku z okazji rozdania Złotych Globów. Stało się tak na życzenie córki Rivers.
 

Jesteśmy głęboko poruszeni stratą Joan Rivers i przez ostatnie tygodnie skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na upamiętnianiu jej za pomocą wszystkich dostępnych nam środków przekazu. Długo i intensywnie zastanawialiśmy się także na tym, czego Joan pragnęłaby dla Policji stylu. Po rozmowie z Melissą Rivers zdecydowaliśmy, że Joan życzyłaby sobie, by program pozostał na antenie. Policja stylu powróci na ekrany w 2015 roku w odcinku poświęconym rozdaniu nagród Złotych Globów. Do tego czasu nie będziemy podawać więcej informacji na ten temat - czytamy w oświadczeniu nadesłanym przez E! Entertainment.


Będziecie oglądać "Fashion Police" bez Joan?

Zobacz: Adele i Obama nie miały wstępu na pogrzeb Joan Rivers. Uzasadnienie zwala z nóg

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17