Pogrzeb Joan Rivers
YouTube

Gwiazdy pożegnały Joan Rivers. Jej pogrzeb był wielkim show

Pogrzeb Joan Rivers
YouTube

Śmierć Joan Rivers dla wielu była ogromnym szokiem. Gwiazda skończyła już wprawdzie 81 lat, ale nikt nie spodziewał się, że może jej zabraknąć. Znana z kontrowersyjnego poczucia humoru Joan jeszcze za życia zaplanowała swój pogrzeb, a jej plany dotyczące ceremonii były takie jak ona - jedyne w swoim rodzaju. Przypomnijmy: Joan Rivers zaplanowała hollywoodzkie show z gwiazdami na swoim pogrzebie

Uroczystości pogrzebowa odbyły się w niedzielne popołudnie w Nowym Jorku. Zgodnie z życzeniem Joan, wszystko odbyło się w hollywoodzkim stylu i przepychu - amerykańskie media plotkują nawet, że organizatorzy zadbali o czerwony dywan. Na pogrzebie Rivers nie zabrakło efektownych występów m.in. Hugh Jackamana, Nowojorskiego chóru gejów czy muzyków z New York Police Department. Były też momentu poważne i wzruszające, jak choćby przemowa córki zmarłej, Mellisy Rivers.

Na ceremonii pojawiło się mnóstwo gwiazd. Ostatni hołd złożyli Joan m.in. Kelly Osbourne, Sarah Jessica Parker, Whoopi Goldberg, Diane Sawyer, Donald J. Trump, Barbara Walters, Rosie O'Donnel czy Howard Stern. Wszystko więc odbyło się dokładnie w taki sposób, jaki wymarzyła sobie "bohaterka" tego popołudnia.

Paparazzi zarejestrowali też wzruszający moment, w którym córka Joan oddelegowuje trumnę z matką do kostnicy, całując ją na pożegnanie.

Zobacz: Będzie śledztwo w sprawie śmierci Joan Rivers. Co poszło nie tak podczas operacji?

Gwiazdy o śmierci Joan Rivers:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04